NASTAVILA SE SUPERLIGA SRBIJE: Čukarički ubedljiv u Surdulici protiv Radnika

Časlav Vuković

09. 02. 2024. u 17:43

DOSTA je bilo čekanja. Lopta je ponovo počela da se kotrlja na terenima u Srbiji. U prvoj utakmici 20. kola Superlige Čukarički je u gostima pobedio Radnik sa 0:3.

НАСТАВИЛА СЕ СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Чукарички убедљив у Сурдулици против Радника

"Brđanima" je samo 40 sekundi bilo dovoljno da dođu do prednosti. Igor Miladinović je zatresao mrežu rivala nakon asistencije Luke Adžića.

U 18. minutu na semaforu stadiona u Surdulici je stajalo 0:2. Akteri su bili isti kao i kod prvog pogotka - Adžić asistent, Miladinović strelac.

Do odlaska na odmor promene rezultata nije bilo. Izabranici Dušana Đorđevića su u nastavku susreta pokušali da izbegnu poraz, ali u tome nisu uspeli. Da stvar po Radnik bude još gora primili su i treći pogodak.

Igrao se 73. minut kada je Sadik Abubakar postigao autogol i tako stavio tačku na ovaj susret.

Posle ovog poraza situacija za tim sa juga Srbije je sve teža, pošto se nalazi na poslednjem mestu na tabeli sa 11 pobeda. Čukarički je četvrti sa 32 boda.