ZVEZDA SILNA PROTIV SPARTAKA: Crveno-bela deca plesala po terenu u fantastičnom meču

Александар Илић
Aleksandar Ilić

24. 01. 2024. u 17:12

FUDBALERI Crvene zvezde odigrali su treću pripremnu utakmicu na Kipru, tim Dejana Milojevića ubedljivo je slavio protiv sastava iz Subotice rezultatom 3:1 (1:0)

ЗВЕЗДА СИЛНА ПРОТИВ СПАРТАКА: Црвено-бела деца плесала по терену у фантастичном мечу

Bila je Zvezda u svakom aspektu bolji rival. Kontrolisao je aktuelni šampion Srbije igru tokom meča, napadao, a do vođstva došao u 23. minutu kada je Gelod Kanga proigrao Šerifa Endiajea, a on dodao mladom Vladimiru Lučiću koji je zatresao mrežu rivala.

Znatno bolja igra crveno-belih viđena je u drugom poluvremenu, već nakon dva minuta igre Lazar Nikolić je uvećao prednost Beograđana.

Napadali su i dalje igrači kluba sa "Marakane", a ofanizvnu igru krunisao je u 66. minutu Jovan Mijatović koji je sa "bele tačke" uvećao na 3:0.

Oslobodili su se Subotičani koji nisu imali šta da izgube, te je Vojo Ubiparip u 83. minutu postavio konačnih 3:1..

Zvezdin tim je u prve dve utakmice savladao lokalnog drugoligaša Akritasa (3:2) i mađarskog Zalaegeršega (1:0).

BONUS VIDEO: Selektor SAD Stiv Ker kupio deonice Majorke