LUKA JOVIĆ JE U SJANOJ FORMI: Milan izbegao poraz zahvaljujući Srbinu (VIDEO)

Часлав Вуковић
Časlav Vuković

22. 12. 2023. u 22:57

LUKA Jović igra u sjajnoj formi u poslednje vreme. Srbin je postigao novi gol i na taj način spasao Milan poraza u deulu sa Salernitanom.

ЛУКА ЈОВИЋ ЈЕ У СЈАНОЈ ФОРМИ: Милан избегао пораз захваљујући Србину (ВИДЕО)

Meč na stadionu "Areći" okončan je rezultatom 2:2, a bivši igrač Real Madrida je u 90. minutu doneo izjednačenje "rosonerima". Olivije Žiru mu je glavom spustio loptu, Luka je uhvatio volej i levom nogom matirao Benou Kostila.

Jović je u igru ušao u 70. minutu umesto Ismaela Benasera i ispostavilo se da je Stefano Pioli uradio pravi potez kada je Srbina poslao na teren.

Njemu je ovo bio treći gol na poslednja četiri meča. Prethodno je pogađao protiv Frozinonea i Atalante.

Pored Jovića u strelce se za Milan upisao Fikajo Tomori, dok su pogotke za Salernitanu postigli Federiko Facio i Antonio Kandreva.

Tim sa "San Sira" se sada nalazi na trećem mestu sa 33 boda, dok je ekipa iz Salerna na poslednjem 20. poziciji sa svega devet bodova.

BONUS VIDEO: NAVIJAČI ZVEZDE PODIGLI ŠALOVE: Još jedna koreografija na "Marakani"