ČUKARIČKI SE PROVEO KAO "BOS PO TRNJU": Brđani poraženi i od Genka

Tanjug

14. 12. 2023. u 21:10

Fudbaleri Čukaričkog poraženi su večeras na gostovanju od ekipe Genka sa 2:0 (1:0), u utakmici poslednjeg kola grupe F Lige konferencija.

ЧУКАРИЧКИ СЕ ПРОВЕО КАО БОС ПО ТРЊУ: Брђани поражени и од Генка

Srpski klub je igrao sa fudbalerom više od 33. minuta ali domaći tim je i pored promašenog penala u 9. minutu, postigao potom dva gola za pobedu, koja mu na kraju nije obezbedila prolazak u nokaut fazu.

Golove za Genk postigli su Brajan Hejnen u 21. minutu i Jožef Paincil u 57. minutu.

U drugom meču grupe Fjorentina i Ferencvaroš remizirali su 1:1 (0:0) i time obezbedili plasman u nokaut fazu Lige konferencija.

Gol za domaći tim postigao je Kristofer Zakariasen u 48. minutu, dok je u 73. minutu gol za goste dao Luka Ranijeri.

Na kraju grupne faze prvo mesto na tabeli zauzela je Fjorentina sa 12 bodova, Ferencvaroš je drugi sa 10, Genk je zauzeo treće mesto sa devet osvojenih bodova i kao poslednji na tabeli grupe F ostao je Čukarički bez boda i sa gol razlikom -14.

BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“

ČUDO U BEOGRADU: Ruska himna prestala da se intonira tokom dodele zlata, a onda se desilo - ovo (VIDEO)

ČUDO U BEOGRADU: Ruska himna "prestala" da se intonira tokom dodele zlata, a onda se desilo - ovo (VIDEO)

Rusija ovih dana sa ponosom ističe da na Evropskom prvenstvu u boksu čiji je domaćin Srbija njeni takmičari mogu da nastupaju uz sva državna znamenja, a i pod imenom zemlje iz koje su, kao i da se himna Ruske Federacije intonira kada neko od Rusa dođe do zlatne medalje. Međutim, baš sa tom himnom desio se jedan neočekivani problem. A onda je usledila vrlo emotivna scena...

28. 04. 2024. u 19:44