ENGLESKA U SUZAMA: Niko na Ostrvu ne može da veruje ko ih je izbacio sa Mundijalita (VIDEO)
Velika senzacija dogodila se u osmini finala Svetskog prvenstva za fudbalere do 17 godina starosti, čiji je domaćin Indonezija.
FOTO: Tanjug/AP
Naime, Engleska je kao veliki favorit ispala na startu nokaut faze, izgubivši od Uzbekistana.
Autsajderi su poveli golom Sajdova u 4. minutu, "Gordi Albion" u 35. uvratio preko Endale, a onda je Mizrajev u 67. sjajno izvedenim slobodnim udarcem doneo senzacionalni trijumf mladim Uzbekistancima, koji su u sudijskoj nadoknadi vremena ostali sa igračem manje, ali izdržali preostala dva minuta.
Oni će u četvrtfinalu igrati protiv Francuske, koja je, posle 0:0, boljim izvođenjem penala (5:3) savladala vršnjake iz Senegala.
Ostali četvrtfinalni parovi "U17" Mundijalita su Mali - Maroko, Brazil - Argentina i Španija - Nemačka.
Bonus video: Ovo su deca skandirala Bugarima na meču Srbija - Bugarska u Leskovcu
Preporučujemo
SRAMAN POTEZ BAJERNA? Bavarci ne žele da produže ugovor sa legendom kluba
22. 11. 2023. u 15:26
NADAL ČUPA KOSU: Navijači Novaka Đokovića našli dokaze i razbili veliki teniski mit!
22. 11. 2023. u 21:33
KO ĆE NA MEGDAN BARSI? Madridski velikani ukrštaju koplja u polufinalu Superkupa Španije!
GRADSKI rivali Atletiko Madrid i Real Madrid ponovo će ukrstiti koplja, ovoga puta u polufinalu Superkupa Španije (20.00) koji se i ove godine održava Džedi. Ulog je ogroman, finale protiv Barselone i prilika za prvi trofej u 2026. godini.
08. 01. 2026. u 08:00
AMERIKANCI U ŠOKU: Evo šta je Vladimir Putin upravo uradio
Rusija i Amerika, ali i Francuska, deo su najnovije vesti koja velikom brzinom obilazi planetu.
08. 01. 2026. u 23:35
KAKO IZGLEDA ŽIVOT U NAJHLADNIJEM MESTU NA SVETU? Selo u kojem se automobili ne gase, telefoni ne rade, a deca idu u školu na –50°C
PROSEČNA temperatura u gradu zimi pada na -58 stepeni Celzijusa...
07. 01. 2026. u 18:20
Komentari (0)