SITI I ČELSI IZBACUJU IZ PREMIJER LIGE? Kažnjavanje Evertona pokrenulo ''lavinu''

Filip Milošević

18. 11. 2023. u 12:26

Kako piše ''Tajms'', Mančester sitiju i Čelsiju preti izbacivanje iz najjačeg ranga engleskog fudbala.

СИТИ И ЧЕЛСИ ИЗБАЦУЈУ ИЗ ПРЕМИЈЕР ЛИГЕ? Кажњавање Евертона покренуло лавину

Foto AP

Nedavno je Everton kažnjen sa oduzimanjem 10 bodova zbog kršenja pravila o finansijksom fer-pleju. "Karamele" su u prethodne tri godine poslovali u minusu većem od 19 miliona. Stoga se poteglo pitanje ako je Everton zavredeo takvu kaznu, šta onda sa klubovima koji su u još većem prekršaju.

Pomenuti "Tajms" je potvrdio pisanje drugih britanskih medija oko potencijalnog izbacivanja Čelsija i Sitija i dodatno proširio priču. Prema njihovim navodima, ukoliko krivica ova dva tima bude dokazana pred nezavisnim regulatornim telom postoje dve opcije – izbacivanje ili oduzimanje po 30 bodova.

BONUS VIDEO: Cilj mi je bio da igram za Zvezdu ili Partizan

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala

SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala

Na današnji dan, 11. aprila 2002. godine, na ulazu u zdanje Doma Narodne Skupštine Srbije (tadašnje Skupštine SRJ) u Beogradu, bivši ministar unutrašnjih poslova Srbije Vlajko Stojiljković izvršio je samoubistvo, neposredno nakon usvajanja Zakona o saradnji sa Haškim tribunalom. Preminuo je dva dana kasnije od posledica ranjavanja.

11. 04. 2026. u 21:30 >> 21:39

Komentari (0)