ODE GLAZER! Golman Zvezde u Izraelu, ne brani protiv Železničara
Golman Crvene zvezde Omri Glazer otputovao je za Izrael gde će se priključiti pripremama za naredne reprezentative mečeve svoje nacije.

FOTO: Tanjug/AP
On neće biti na raspolaganju Baraku Baharu za meč protiv Železničara, a njegovo mesto među stativama biće ustupljeno Zoranu Popoviću.
Ono što je za sada nepoznanica, jeste i to da se još ne zna da li će Glazer braniti za Izrael 12. novembra protiv reprezentacije tzv. Kosova, koja se igra u Prištini, gde postoji mogućnost da se ne nađe u protokolu, prenose domaći mediji.
Takođe, pretpostavlja se da će braniti na preostalim utakmicama.
Podsetimo, fudbalska reprezentacija Izraela biće domaćin u kvalifikacijama za EP u Mađarskoj, pošto zbog rata ne mogu da igraju u svojoj zemlji. Utakmice protiv Švajcarske (15. novembar) i Rumunije (18. novembar) igraće na stadionu "Pančo Arena" u Fulčutu.

KRAJ NAJLEPŠE FUDBALSKE BAJKE? Bode će učiniti sve u svojoj moći da nadoknadi zaostatak protiv Totenhema
VEČERAS ćemo od 21.00 na "Aspmira stadionu" gledati revanš meč polufinala Lige Evrope između Bode glimta i Totenhema, a značajnu prednost na njemu ima engleski predstavnik koji je sa dva gola prednosti došao u Bode i ima izglednu šansu da okonča bajnu evropsku kampanju norveškog šampiona.
08. 05. 2025. u 07:15

ŠOK PROMENA PRAVILA FUDBALA! Ofsajd se menja na neverovatan način, više ništa neće biti kao do sada! (VIDEO)
Došlo je vreme za novu promenu fudbalskih pravila. I to onih koji se tiču ofsajda.
08. 05. 2025. u 12:48

PRIVATNO NASELjE: Slavni muzičar masovno gradi na Zlatiboru - kompleks od 17 zgrada, a njemu i partneru dve kuće
"IMAO sam apartman na Zlatiboru koji sam prodao i taj novac sam uložio u ovaj projekat. Imam vikendicu na Kokinom Brodu, a to je bliže Zlataru. To je zapravo porodična kuća, supruga mi je odatle rodom. Imam želju da živim na Zlatiboru. Bogu hvala, auto-put polako stiže tamo. Dođem danas za Beograd, uveče sviram, a pošto mi do Užica treba dva sata, sutradan s porodicom kuliram u šumi."
07. 05. 2025. u 19:11
Komentari (0)