RUSIJA PRIČA O SRBINU: Ono što je uradio na najvećem ruskom derbiju se ne pamti! (VIDEO)

08. 10. 2023. u 20:19

Milan Gajić, defanzivac fudbalske reprezentacije Srbije i moskovskog CSKA, obeležio je najveći derbi Rusije.

РУСИЈА ПРИЧА О СРБИНУ: Оно што је урадио на највећем руском дербију се не памти! (ВИДЕО)

Telegram / Matč

Na gostovanju Spartaku, gradskom rivalu i ujedno najvećem suparniku "armejaca", Gajić je, iako odbrambeni igrač - dao dva gola.

I to izvrsna.

Prvi je sa distance, na maestralan način, postigao u 31. minutu, za vođstvo CSKA...

... a nakon što je Promes svojom majstorijom poravnao u 41, Milan Gajić je ponovo stupio na scenu.

Igrao se 61. minut kada je srpski fudbaler oduševio navijače Centralnog sovjetskog kluba armije, kako glasi pun naziv moskovskog CSKA, a oduševio ih je još jednim slanjem lopte u sam gornji ugao gola (ovoga puta u "golmanov" ugao).

Ipak, kada su se "armejci" ponadali da će trijumfovati kao gosti, u šestom minutu sudijske nadoknade, Spartak je izborio remi, a gol za 2:2 postigao je Medina.

Posle 11. kola, Krasnodar čiji je trener Srbin Vladimir Ivić ubedljivo vodi na tabeli ruske Premijer lige sa 27 bodova, ispred Krila Sovejtov (21) i Zenita (20). Posle remija u gradskom derbiju, na deobi pete pozicije ostali su Spartak i CSKA, sa po 17 bodova, a "iznad" njih je još jedan moskovski klub, Lokomotiva, sa 19.

BONUS VIDEO: NESVAKIDAŠNjA KOREOGRAFIJA: Ovo su "delije" uradile za meč Zvezda - Jang bojs u Ligi šampiona