"KUPIĆEMO ZVEZDU I SPALIĆEMO JE!" Navijači šampiona Srbije mahali parama, ni Englezi nisu ostali dužni (VIDEO)
Crvena zvezda je poražena u prvom meču G grupe od Mančester sitija rezultatom 1:3, ali su izabranici Baraka Bahara ostavili povoljan utisak protiv branioca titule u najelitnijem takmičenju pod okriljem UEFA.
FOTO: Tanjug/AP
Navijači srpskog prvaka koji su doputovali na Etihad, njih oko 2.000, sjajno su se zabavljali. Bar do poluvremena, kada je njihov tim stigao do šokantnog vođstva golom Osmana Bukarija u poslednjim sekundama prvog dela.
Nije ovaj meč mogao da prođe bez "peckanja" fanova dva kluba, pa je tako iz tabora zvezdaša stigla prozivka upućena simpatizerima Sitija, na koju su Englezi umeli da uzvrate.
Bilo je duhovitih momenata na Etihadu, pošto su simpatizeri crveno-belih mahali parama "građanima", pokazivali su im da u prvom poluvremenu nije pomoglo veliko bogatstvo, a domaćini su uzvraćali skandiranjima da mogu da kupe i beogradski klub.
- Kupićemo vaš klub, spalićemo ga - uzvikivali su navijači Mančester sitija.
U jednom momentu, navijači Zvezde koji su bili stacionirani u malom kopu, uspeli su da organizuju dozivanje za pesmu "Najbolja je, najbolja, naša Zvezda crvena". To su prihvatili Englezi, koji su čak pomogli u pevanju, praktično su postali ta druga tribina koja odgovara.
Na kraju su domaći imali više razloga da se raduju, upisali su prvu pobedu ove sezone u Ligi šampiona, dok su i "delije" podignutih glava mogli da napuste "Etihad", crveno-beli se nisu obrukali protiv ekipe vredne 1,18 milijardi evra.
Preporučujemo
OSTRVO SE POKLONILO ZVEZDI! Kako je bivši šampion Evrope uplašio sadašnjeg
20. 09. 2023. u 08:15
MIRKO IVANIĆ NAKON PORAZA OD SITIJA: U glavi samo "večiti derbi" i Partizan
19. 09. 2023. u 23:59 >> 23:59
KERIK VODI JUNAJTED U LIGU ŠAMPIONA? Crveni đavoli "lete" nakon smene trenera, ali ako neko zna kako da ih pobedi to je Totenhem
MANČESTER junajted dočekuje Totenhem u derbiju 25. kola Premijer lige (13.30), sa jasnom namerom da nastavi pobedničku seriju pod vođstvom Majkla Karika, dok Sparsi na "Old traford" dolaze u promenljivoj formi, ali osokoljeni skorijim istorijatom međusobnih duela ovih ekipa.
07. 02. 2026. u 07:20
HRVATI BEŽALI OD OSVETE SRBA! Panika na auto-putu zbog navijača (VIDEO)
Otkako su navijači Hajduka, Torcida Split, napali kod aerodoroma u Tuzli Zvezdine pristalice iz Republike Srpske, koje su se vraćale iz Švedske, sa meča Lige Evrope protiv Malmea, hrvatski huligani baš i ne spavaju mirno.
07. 02. 2026. u 16:34 >> 17:09
NAJVIŠI ČIN MONAŠTVA U PRAVOSLAVLjU: Ko su Shi monasi?
OVO postriženje naziva se „drugim krštenjem“, postrizavani se očišćuje od svih grehova i postaje "sin svetlosti“.
08. 02. 2026. u 09:25
Komentari (0)