OVO NIJE DOBRO: Aleksandar Mitrović na štakama napstuio stadion (FOTO)

SRPSKI fudbaler Aleksandar Mitrović odigrao je pola sata za Fulam na početku nove sezone Premijer lige, iako se požalio na povredu. On je na kraju utakmice zabrinuo navijače "kolibara".

ОВО НИЈЕ ДОБРО: Александар Митровић на штакама напстуио стадион (ФОТО)

FOTO: Profimedia

Naime, sjajni napadač viđen je kako ide sa štakama, što svakako nisu dobre vesti za Marka Silvu, trenera tima sa "Krejven Kotidža".

Mitrović je u igru ušao u 58. minutu. Žalio se na povredu, tražio je izmena, no do nje na kraju nije došlo, pa je on povređen završio utakmicu protiv Evertona koju je Fulam pobedio sa 1:0.

Ostaje nada da reprezentativac Srbije nije ozbiljnije povređen i da će biti spreman za naredne utakmice.

Podsetimo, Mitrović je ovog leta želeo da napusti klub i ode u Al Hilala. Ipak, Fulam ga nije pustio, ali moguće da će do kraja prelaznog leta napustiti klub iz Londona.

BONUS VIDEO: UBOJITI TINEJDžER: Jovan Mijatović dao gol za Zvezdu čim je ušao u igru u Lučanima

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

PARI SEN ŽERMEN OPET OSVOJIO LIGU ŠAMPIONA! Istorijsko finale, Arsenal pao u neviđenoj drami (VIDEO)

PARI SEN ŽERMEN OPET OSVOJIO LIGU ŠAMPIONA! Istorijsko finale, Arsenal pao u neviđenoj drami (VIDEO)

Pari Sen Žeremen i Arsnal su odigrali izuzetno zanimljivo finale UEFA Lige šampiona 2026, a meč u Budimpešti završen je istorijskom, drugom uzastopnom evropskom titulom za pariske "svece" - rezultat je bio najpre 1:1 posle 120 minuta igre (strelci su bili Kai Haverc i Usman Dembele iz penala), a onda je u izvođenju jedanaesteraca do titule došao tim i francuske prestonice - 4:3.

30. 05. 2026. u 21:01 >> 21:10

Komentari (0)

Igra je podignuta na viši nivo uz ove bonuse dobrodošlice bez uslova