UZNEMIRUJUĆE: Fudbaler krvnički prebio sudiju
SKANDALOZNE scene dolaze sa fudbalskog terena iz Australije. Gde je na meču Grinejkr Iglsa i Pedstou Hornetsa sudija brutalno napadnut tokom meča.

Foto: EPA-EFE/FRIEDEMANN VOGEL
Australijski mediji prenose da se nemio događaj odigrao u petak, po završetku utakmice, tada je, suspendovani igrač, koji je bio na tribinama, utrčao u teren i napao sudiju.
Na snimku koji se brzo proširio na društvenim mrežama vidi se kako fudbaler udara sudiju
Na snimku koji se brzo proširio društvenim mrežama, vidi se kako napadač prvo udara sudiju pesnicom u lice, a kada je pao na zemlju, nekoliko puta ga je zverski šutnuo u glavu, dok prisutni nisu pritrčali u pomoć nesrećnom arbitru i smirili situaciju.
Napadač je nakon toga pobegao sa lica mesta, te je morala da interveniše i policija, a nakon potrage, napadač je uhapšen tek u nedelju. Povređeni arbitar je hitno prebačen u bolnicu, gde mu je konstatovan prelom vilice, kao i četiri izbijena zuba.
Fudbalski Savez Australije se još nije oglašavao povodom ovog stravičnog incidenta.
VONUS VIDEO: VATROMET, BAKLjE KAO NIKAD PRE... Kad "Meraklije" i Niš slave 100. rođendan Radničkog
Preporučujemo

LjUDI MOJI, ŠTA JE OVO!? Nikola Jokić stavio na "poster" Kevina Durenta
30. 04. 2023. u 06:25 >> 06:35

JOKIĆ POKAZUJE ŠEJU KO JE PRAVI MVP! Srpski as zna da je prvi meč najbolja prilika za brejk
VERUJEMO u novo sjajno izdanje najboljeg košarkaša današnjice čiji Denver nagetsi gostuju Oklahoma siti tanderu u prvom meču polufinala Zapadne konferencije (3.30).
05. 05. 2025. u 12:30

RUSIJA OSTALA ZATEČENA: Vladimir Putin se pojavio sa ranom na licu, ovako je objasnio "heroizam" (VIDEO)
Rusija se, otkako je počeo rat u Ukrajini, nalazi pod brojnim sankcijama, pa i sportskim, ali najnovije vesti vezane za sport uglavnom su bile pozitivne, jer su počele da se ređaju dobre stvari za Ruse po tom pitanju. A sporta se na zanimljiv način dotakao i i ruski predsednik, Vladimir Putin.
05. 05. 2025. u 17:57

OBRT! Bastijan Švajnštajger skinuo burmu, pa poručio: "Bilo je lepo..."
NE STIŠAVAJU se priče o razvodu Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera. Iako se bivša teniska šampionka i nemački fudbalski as godinama predstavljaju kao skladan par, društvene mreže i mediji poslednjih nedelja bruje o navodnoj krizi u braku i razvodu.
04. 05. 2025. u 11:07 >> 11:11
Komentari (2)