ŠTRAJK GLAđU: Legendarni Brazilac na ivici nervnog rastrojstva u zatvoru
DANI Alveš proživljava košmar, uživo ! Legendarni brazilski fudbalski as se već dugo nalazi u pritvoru u Barseloni jer je optužen da je silovao jednu 23-godišnju u noćnom klubu u gradu u kojem je napravio najblistavije stvari u svojoj karijeri.

FOTO: EPA
Španski mediji tvrde da je Alveša u zatvoru posetila pre nekoliko dana i supruga Joana Sanc i u lice mu saopštila da je podnela zahtev za razvod braka.
Ovo je, prema navodima medija potpuno psihički razorilo Alveša koji je pre dva dana počeo štarjk glađu. On je ovaj potez najavljivao još ranije, kada je odbijen zahtev njegovog advokata da se brani sa slobode, uz određenu kauciju.
Alveš je jedan od najtrofejnijih igrača u istoriji fudbala. Osvojio je ukupno 43 pehara sa Barselonom, Seviljom, Juventusom, PSŽ i selekcijom Brazula za koju je igrrao čak 126 puta.

JUČE SMO PROŠLI: "Tip" - tiket za ponedeljak
REDAKCIJA Tipa vam je i za danas pripremila nekoliko zanimiljvih predloga.
04. 08. 2025. u 06:45 >> 00:09

ALBANIJA U ŠOKU ZBOG SRBIJE: Evo šta su srpske košarkašice uradile Albankama na Evropskom prvenstvu - ovako nešto se ne pamti!
Da je Srbija zemlja košarke - znaju svi. Ili skoro svi. A od danas to svakako zna i Albanija.
03. 08. 2025. u 16:35

"ĐEDOVI TE PROKLELI!" Veljko besan na prezimenjakinju, slavi Oluju
SIN pevačice Svetlane Cece Ražnatović, Veljko Ražnatović, važi za velikog rodoljuba, a sada ga je razbesnelo to što je jedna njegova prezimenjakinja učestvovala u godišnjici proslave "Oluje".
03. 08. 2025. u 10:36
Komentari (0)