ŠTA JE SA NENADOM LALATOVIĆEM? Novi trener Mladosti GAT propustio konferenciju
NENAD Lalatović preuzeo je Mladost GAT i očekivalo se da će se obratiti javnosti pred gostovanje svoje nove ekipu Spartaku u Subotici. Ipak, to se nije dogodilo.

FOTO: FK Crvena zvezda
U četvrtak je stigla potvrda da je srpski stručnjak postao trener tima iz Novog Sada. Očekivalo se da će danas na konferenciji pred duel sa "golubovima" biti i zvanično predstavljen. No, umesto njega pred novinarima se pojavio jedan od njegovih pomoćnika, Milan Vještica.
- Sutra nas očekuje jedna bitna i teška utakmica. Ekipa Spartaka je jedna čvrsta i organizovana ekipa koja u poslednja tri kola ne zna za poraz. Sigurno je da su u prednosti što se psihološkog plana tiče. Što se nas tiče, spremno dočekujemo ovu utakmicu i daćemo sve od sebe da ostvarimo dobar rezultat - rekao je Vještica.
On je napomenuo da su uslovi rada u Mladosti zadovoljavajući, da se upoznaju sa timom i da nije bilo puno vremena za rad budući da je juče obavljen prvi trening sa ekipom.
Podsetimo, utakmica Spartak - Mladost GAT na programu je sutra od 18 sati, a ekipa iz Novog Sada je trenutno na 15. mestu na tabeli sa 17 bodova.
BONUS VIDEO: "STRAH JE ČUDO": Duljaj posle novog kiksa Partizana: Najgore je kad se izgubi samopouzdanje
Preporučujemo

OBJAVLjENA LISTA NAJBOGATIJIH SPORTISTA: Evo na kom se mestu nalazi Novak Đoković
10. 03. 2023. u 11:25

KRAJ NAJLEPŠE FUDBALSKE BAJKE? Bode će učiniti sve u svojoj moći da nadoknadi zaostatak protiv Totenhema
VEČERAS ćemo od 21.00 na "Aspmira stadionu" gledati revanš meč polufinala Lige Evrope između Bode glimta i Totenhema, a značajnu prednost na njemu ima engleski predstavnik koji je sa dva gola prednosti došao u Bode i ima izglednu šansu da okonča bajnu evropsku kampanju norveškog šampiona.
08. 05. 2025. u 07:15

ALBANCI ČUPAJU KOSU! Lažna država Kosovo se žalila međunarodnom sudu "zbog Srbije", a tamo dobila šamarčinu!
Kosovo je Srbija, a ta istina kod Albanaca ume da izazove i histeriju. Čak i kada im evropska kuća fudbala jasno poruči "sami ste krivi što ste pobegli sa terena". Jer, zbog tog stava UEFA išlo se i na međunarodni sud, a tamo se albanski čelnici nisu proveli kako su se nadali.
07. 05. 2025. u 19:55

TAČNA PUTANjA: Kako je Vučić leteo u Moskvu "momkom iz Brazila" - zanimljiva oznaka aviona "YU-SRB"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić stigao je danas u Moskvu gde će 9. maja prisustvovati vojnoj paradi povodom Dana pobede.
07. 05. 2025. u 17:04
Komentari (0)