"SRBIN JE TO, ŽILAV": Oglasila se bivša devojka Dušana Vlahovića
Bivša devojka našeg reprezentativca Dušana Vlahovića, Italijanka i mis ove zemlje za 2019. godinu Karolina Stramare prisetila se dana kada je Srbin igrao u Fiorentini.
FOTO: Tanjug/AP
Karolina je u razgovoru za "Tutusport" pričala o tome kako su navijači u Firenci želeli da "sahrane" Vlahovića kada je odlučio da ode.
- Imao je velike uspehe u Firenci, a onda kada je stigao u Juventus zatekao je da živi novu, drugačiju stvarnost koju verovatno nije ni očekivao. Njegov život se okrenuo naglavačke. Videla se promena u roku od nekoliko dana. Kada je odlazio u Fiorentinu navijači su hteli da ga sahrane - rekla je lepa Italijanka.
Atraktivna Italijanka je pričala i o Srbinovim mukama u Torinu.
- To je momenat koji se morao desiti. Bio je veoma uspešan u Fiorentini, a u Juventusu ga je dočekala nova realnost koju možda nije ni sam očekivao. Odjednom se našao u Torinu, igra za Juventus. Život mu se okrenuo naglavačke. Problemi sa prepnom? To ga je mučilo i ranije, ali ne želi da bude van igre - kaže Stramare i nastavlja da hvali Vlahovića.
- Uvek želi da da više od sebe. On je Srbin, žilav je. Jako mu je stalo do Juventusa. Zavidim mu na nekoliko stvari. Koliko je skoncentrisan i kolika je njegove želja da dođe do cilja u svom poslu. Dušan je neverovatan igrač, nema dilema oko njega. Nisu mu slučajno dali broj 9 - završila je 24-godišnjakinja.
Vlahović je dosta pauzirao ove sezone zbog povrede, međutim, nakon povratka na teren ne uspeva da pronađe pravu formu. Ipak, iako nema poseban golgeterski učinak interesa za njegov igrački karton ne manjka, tako da se ponovo povezuje sa transferima u Real Madrid, Bajern Minhen, Mančester junajted i Arsenal.
BONUS VIDEO: SVI SU DALEKO IZA: Koga je Novak „prešišao“ po broju nedelja kao Broj 1
NOĆ ODLUKUE NA "RAJKU": Može li Zvezda da dovrši posao protiv Lila?
SRPSKI šampion večeras brani gol prednosti protiv Lila u revanš utakmici plej-ofa za osminu finala Lige šampiona (18.45). Zvezda je bila bolji rival na prvom susretu, ali ne sme se opustiti i mora odigrati novu sjajnu utakmicu kako bi se prošla dalje i tako zakazala obračun sa Lionom/Aston vilom.
26. 02. 2026. u 07:00
PREDRAG MIJATOVIĆ OSTAO U ŠOKU NA SEDNICI UPRAVE FK PARTIZAN! Posle derbija, na važnu temu - jedini digao ruku "za", svi ostali - ODBILI!
Najnovije vesti vezane za FK Partizan svakako nisu onakve kakve bi "grobari" želeli.
26. 02. 2026. u 13:10
JEDINA FOTKA DEKIJA I TRUDNE NOVINARKE: Nije rođena u Srbiji, podariće mu 5. dete - mlađa od njega 8 godina (FOTO)
ANITA Bojanić je supruga Dejana Stankovića, koja će mu uskoro podariti drugo dete, a treneru Crvene Zvezde će to biti peto dete s obzirom da iz prvog braka ima trojicu sinova Stefana, Filipa i Aleksandra.
26. 02. 2026. u 16:48
Komentari (0)