NEMA FUDBALA U HUMSKOJ: Odložen meč Partizan - Radnički
UTAKMICA 23. kola Superlige Srbije između Partizana i kragujevačkog Radničkog odložena je zbog loših vremenskih uslova.
FOTO: M. Vukadinović
Crno-beli su se oglasili povodom ovoga.
- Po propozicijama takmičenja, utakmica 23. kola Superlige Srbije se usled loših vremenskih uslova odlaže za sutra. Vreme odigravanje utakmiće će biti naknadno objavljeno, dok sve kupljene karte za današnju utakmicu, važe i za sutra. Više informacija u toku dana - stoji u saopštenju FK Partizan.
Podsetimo, meč je trebalo da se odigrao danas u 16.30.
U Beogradu od sinoć pada sneg i očigledno da uslovi za igru nisu optimalni, pa je odluka koja je doneta ispravna.
BONUS VIDEO: PODRŠKA KAD JE NAJPOTREBNIJE: Navijači Partizana pred početak meča protiv Šerifa
Preporučujemo
KAD VIDI JOKIĆA "NIJE MU DOBRO": Najbolji defanzivac lige nema odgovor za trostrukog MVP-a
NOVO dominantno izdanje Nikola Jokića očekujemo na večerašnjem duelu Minesote i Denvera koji se sastaju u "Target centru" dva sata posle ponoći.
15. 11. 2025. u 13:00
RUSIJA U ŠOKU ZBOG SRBIJE! Rusi ne mogu da veruju šta je fudbalska reprezentacija Srbije doživela od FIFA i UEFA!
Kvalifikacije za Svetsko prvenstvo su za naš nacionalni tim završene neuspešno: Srbija nije uspela da izbori odlazak na Mundijal koji je na programu 2026. godine, a "druga staza", putem Lige nacija, ostala je zatvorena za "orlove" jer će njome na šampionat planete otići čak i slabije selekcije od njih - zahvaljujući neverovatnim pravilima FIFA i UEFA. I, Rusija je prilično začuđena time.
18. 11. 2025. u 19:00
TAJ MALI ŽUT BIKINI: Teniserke zapalile net fotkama sa plaže
ARINA Sabalenka i Paula Badosa su u žiži.
18. 11. 2025. u 11:34
Komentari (3)