OPET U SRPSKOM FUDBALU: Branislav Ivanović dobija funkciju u FSS?
PROSLAVLjENI srpski fudbaler Branislav Ivanović mogao bi da se vrati u naš fudbal, tačnije u FSS, prenosi "Sportski žurnal".
FOTO: N. Paraušić
Bivši igrač Čelsija i Zenita bi mogao da postane potpredsednik Saveza. Na tu funkciju bi došao ukoliko bi prvi čovek FSS postao Dragan Džajić.
Podsetimo, do 27. februara u 14 časova je rok za podnošenje kandidature, a do tada oni koji žele predsedničku funkciju treba da dostave i imena 15 članova koji bi trebali da zauzmu pozicije u Izvršnom odboru.
Ukoliko legenda Crvene zvezde pobedi, onda bi potpredsedničku funkciju trebalo da dobiju i Branislav Nedimović, Stefan Babović i Nenad Bjeković.
Ivanović je rekorder po broju nastupa za reprezentaciju Srbije (105), a od dresa nacionalne selekcije se oprostio posle Svetskog prvenstva u Rusiji 2018. godine.
BONUS VIDEO: Delije osramotile navijače Rome
Preporučujemo
ALBU ČEKA PAKAO: Zvezda dobila odlične vesti pred evroligaški duel sa timom iz Berlina
20. 02. 2023. u 21:33
MEČ SEZONE U BERGAMU: Juve se bori za Ligu šampiona, "Boginja provincije" za mesto koje vodi u Evropu
JUVENTUS večeras gostuje Atalanti u jednom od ključnih mečeva u borbi za plasman u Ligu šampiona (20.45), a sa samo sedam kola do kraja sezone oba tima su svesna da bi novi kiks mogao skupo da ih košta.
11. 04. 2026. u 08:00
AMERI U NEVERICI: Navijači Lejkersa traže da bivša verenica Luke Dončića dobije statuu ispred dvorane!
Luka Dončić je ovog proleća zaigrao košarku na nivou koju je teško zaustaviti. I, navijači Los Anđeles Lejkersa "znaju" kome treba da se zahvale na tome.
09. 04. 2026. u 13:11
SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala
Na današnji dan, 11. aprila 2002. godine, na ulazu u zdanje Doma Narodne Skupštine Srbije (tadašnje Skupštine SRJ) u Beogradu, bivši ministar unutrašnjih poslova Srbije Vlajko Stojiljković izvršio je samoubistvo, neposredno nakon usvajanja Zakona o saradnji sa Haškim tribunalom. Preminuo je dva dana kasnije od posledica ranjavanja.
11. 04. 2026. u 21:30 >> 21:39
Komentari (0)