ZVEZDA NE STAJE SA POJAČANJIMA! "Tango Argentino" i na Marakani? Crveno-beli počeli pregovore sa igračem svetski poznatog kluba (VIDEO)
NASTAVLjA se uzbudljiv zimski prelazni rok u FK Crvena zvezda. Kako javljaju argentinski mediji, izgleda da je završena potraga za desnim bekom na "Marakani", a upravo je pomenuta defanzivna pozicija već dugo deficitarna za šampiona Srbije.

FOTO: FK Crvena zvezda
Izbor je pao na argentinskog momka, Aleksa Viga, sa kojim su već krenuli pregovori oko jednogodišnje pozajice i opcije otkupa za 2.800.000 dolara, što je oko 2.600.000 evra, prenosi "Kurir".
Interesovanje za ovog igrača prethodnih dana su pokazali Atletiko Taljares, Atletiko Tukuman i bugarski Ludogorec, ali se sada u trku uključio i srpski predstavnik, koji je već i preduzeo konkretne korake za razliku od drugih interesenata.
Naime, Zvezda je već otpočela pregovore sa slavnim klubom, pa će "delije" možda posle dva Argentinca u košarci, dobiti i jednog na fudbalskom terenu.
Crveno-beli su očigledno više nego odlučni da pobede u trci za igrača koji je prošle sezone odigrao čak 42 utakmice na pozajmici u redovima još jednog tamošnjeg velikana, Independijentea.
Ovaj slavni klub imao je opciju da otkupi igrača koji sa Riverom ima ugovor do decembra 2023. godine, ali odlučio se da ne učini to.
Čuveni Martin Demikelis rekao je da ne računaju na njega i da može da krene u potragu za novim klubom. Bivši reprezentativac "gaučosa", a sada trener Independijenta odrekao se velikog talenta, a ta odluka mogla bi da obezbedi dugoročno rešenje na poziciji desnog beka crveno-belima.
Bonus video: Novo u Zemunelu - Partizanovo brdo za trčanje

KO ĆE NA ZVEZDU U PLEJ-OFU: Kijevljani su favoriti, ali ni Kiprani nisu bez šansi
IAKO su oba tima već obezbedila učešće u grupnoj fazi jednog od UEFA takmičenja, ulog u ovom dvomeču je ogroman – pobednik ide u plej-of Lige šampiona, gde će igrati protiv boljeg iz duela Crvena zvezda – Leh Poznanj.
05. 08. 2025. u 07:09 >> 01:36

KRAJ! Dušan Tadić i Crvena zvezda - završena priča!
ČEKALI su i navijači i čelnici Crvene zvezde da Dušan Tadić obuče crveno-beli dres. Sad je cela ova priča dobila konačan epilog.
05. 08. 2025. u 16:35

3O LETA OD "OLUJE" - RUDAN OŠTRO O HRVATIMA: "Koliko je Srba plutalo u bunarima jer se nisu ukrcali u traktore..."
VEDRANA Rudan je komentarisala političku i društvenu klimu u Hrvatskoj.
03. 08. 2025. u 16:23
Komentari (0)