KRSTAJIĆ FORMIRAO SRPSKI TIM? Dragan Stojković Piksi unapred imao spreman odgovor (VIDEO)
NEMA sumnje da Srbiju čeka uzbudljiva "balkanska" grupa u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2024. godine, a tu je i duel protiv bivšeg selektora Mladena Krstajića.
FOTO: Tanjug
Mladen Krstajić, selektor Bugarske, rekao je da je pod njegovim kormilom formirano 80 posto aktuelnog sastava fudbalske reprezentacije Srbije. Njegov komentar izazvao je reakciju javnosti.
Gotovo u isto vreme krenuo je na društvenim mrežama da se deli i intervju selektora Dragana Stojkovića Piksija, koji je dao odmah nakon žreba za Euro 2024. godine. Selektor Srbije je, komentarišući rivale, upitan da li selektor Bugarske dobro poznaje srpski tim, dao je zanimljiv odgovor.
- Slažem se da poznaje, naravno, ali to ne mora da znači nikakvu prednost. On je samo neko ko je trener, ne igra. U današnjem fudbalu mislim da ne postoje tajne, nešto što neko može da prikrije i da vas prevari na određeni način. Suviše se dobro poznajemo, ali da bi došao do nekih detalja, treba pojačati koncentraciju i malo više obratiti pažnju na neke taktičke stvari i u kom sistemu igraju. Krstajić praktično zna sve o nama, ali pretpostavljam da neće biti mnogo vajde od toga - rekao je Piksi.
BONUS VIDEO - TOP 10 NAJPLAĆENIJIH FUDBALERA: Koliko zarađuje Ronaldo a koliko Mesi...
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
HRABRO ZA NASTAVAK EVROPSKOG SNA: Vojvodina juri gol zaostatka na "Grupama areni"
Vojvodina će ove večeri na "Grupama areni" (20.15) pokušati da nadoknadi gol zaostatka protiv Ferencvaroša i izbori plasman u drugo kolo kvalifikacija za Ligu Evrope. Mađarski šampion iz prethodnih godina slavio je sa 2:1 u Novom Sadu, pa pred svojim navijačima ima lepu priliku da završi započeti posao i obezbedi dvomeč sa holandskim Tventeom.
16. 07. 2026. u 07:00
KO KAŽE DA SU NEPOBEDIVI! Prvak Evrope šokirao dvostrukog šampiona sveta i ostavio ga bez finala Mundijala! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Španije igraće u finalu Svetskog prvenstva, pošto je savladala selekciju Francuske rezultatom 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. u 22:59
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (2)