MITROVIĆ POSLE POVREDE DOBIO NEVEROVATNU VEST: Aleksandar i prelepa Kristina dobili ćerku (FOTO)
NAJBOLjI SRPSKI NAPADAČ Aleksandar Mitrović dobio je fantastičnu vest, on je po treći put postao otac.
Foto: Printskrin instagram/mitrovic__kristina
Supruga napadača Fulama Kristina porodila se danas, a na društvenim mrežama pohvalila se sjajnim vestima.
Kristina je podelila čestitke bliskih ljudi, a Aleksandru je posle napornog dana i povrede koju je zadobio u meču sa Njukaslom ova vest sigurno došla kao melem na ranu.
Ljubavna priča Aleksandra i Kristine traje od rane mladosti, a više puta je napadač Fulama i reprezentacije Srbije isticao da snagu crpi upravo iz porodice. Podsetimo, Kristina je ćerka srpskog fudbalskog trenera Aleksandra Janjića.
Kristina Janjić se prošlog leta udala za srpskog napadača i uzela prezime Mitrović. Oni imaju dvoje dece, sina Luku (6) i ćerku Nađu (5), a Kristina je sve, samo ne obična žena fudbalera.
Oni su se upoznali preko zajedničkog prijatelja, a vrlo brzo su nakon prvog izlaska ušli u ozbiljnu vezu.
BONUS VIDEO: Mitrovićevih 50 golova za Srbiju: kako pogađa „Mitro gol“?
Preporučujemo
NESTVARNI NOVAK ĐOKOVIĆ U FINALU: Srbin zabrinuo, pa obradovao navijače
01. 10. 2022. u 20:14 >> 19:27
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NOVAKOVA VIOLINA ODZVANjA PARIZOM: Đoković nikad bliži 25. grend slemu, Fonseka mora pasti
Novak Đoković nastavlja pohod ka istorijskoj 25. grend slem tituli, a naredna prepreka na Rolan Garosu biće mu jedan od najtalentovanijih mladih tenisera sveta — Joao Fonseca.
29. 05. 2026. u 11:45
SVET JE ZAPANjEN, LEGENDE ZGROŽENE! Janik Siner usred meča na Rolan Garosu napustio teren!
Na teniskim terenima u Parizu odvija se drugi grend slem turnir sezone, Rolan Garos, a baš kada je Novak Đoković danas saznao ne baš dobru vest, Janik Siner je zgrozio mnoge. I, na kraju - ispao sa turnira, na koji je stigao kao prvi sa ATP liste, a i sa sjajnim nizom uspeha.
28. 05. 2026. u 14:59 >> 15:10
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (1)