ZVANIČNO, KLUB OBJAVIO: Potpisao Saša Ilić (FOTO)
LEGENDARNI fudbaler Partizana i doskorašnji trener Čukaričkog Saša Ilić od danas je zvanično novi trener CSKA iz Sofije, saopštio je klub iz Bugarske.
Foto: M.Vukadinović
Ilić je od odlaska iz Čukaričkog pominjan kao glavni kandidat za klupu bugarskog tima, a sada je i zvanično potpisao ugovor.
CSKA je zvanično na svom sajtu objavio da je Saša Ilić novi trener CSKA i da će on od ponedeljka obaviti prvi treninig.
Ilić je potpisao ugovor na dve godine, a sa njim će biti i četiri pomoćnika - Veličko Kaplanović, Milorad Peković, Darko Obradović i Slobodan Milinković.
Podsetimo, Saša Ilić je tokom svoje trenerske karijere radio u mlađim kategorijama FSS, a potom je preuzeo Čukarički, koji je napustio posle meča sa Partizanom, kada je javno kritikovao sudiju da je oštetio crno-bele i da je njegov igrač zaslužio crveni karton.
BONUS VIDEO: Top 10 najplaćenijih tenisera, zašto je Federer ispred novaka?
Preporučujemo
ĐOKOVIĆ STIGAO U BEOGRAD: Novak prvi put uslikan posle poraza od Nadala (FOTO)
02. 06. 2022. u 08:02
OBRADOVIĆ KIPTI OD BESA: Sudije su u pravu, ali zašto to nije učinjeno u prošlom meču?
02. 06. 2022. u 00:05
JUVE NAPADA LIGU ŠAMPIONA: Pobeda protiv tima iz donjeg doma vodi "staru damu" u vrh tabele!
DRUGI deo sezone Juve će otvoriti pred svojim navijačima na "Alijanc stadionu" gde će ugostiti redovnu mušteriju, ekipu Kremonezea (20.45).
12. 01. 2026. u 07:30
SKRIVENA PRETNjA IZ VOJNE BAZE: Tajni grad veličine 100 Moskvi na Grenlandu - duboko ispod ledenog pokrivača
NAUČNICI upozoravaju na ozbiljan ekološki rizik od napuštene američke vojne baze Kamp Senčuri, poznate kao „grad pod ledom“, koju je slučajno ponovo otkrio NASA-in radar 2024. godine duboko ispod ledenog pokrivača Grenlanda.
10. 01. 2026. u 15:43
Komentari (2)