ŠAMAR SRBINU: Luka Jović i novo poniženje od Karla Anćelotija

15. 05. 2022. u 10:27

REAL Madrid je osvojio Primeru i sada su mislima i glavom okrenuti finalu Lige šampiona protiv Liverpula.

ШАМАР СРБИНУ: Лука Јовић и ново понижење од Карла Анћелотија

Kraljevski klub danas gostuje Kadizu u okviru domaćeg šampionata, ali sudar sa Englezima je jedino o čemu se priča u prestonici Španije.

Zbog toga Karlo Anćeloti mnogo rotira u mečevima domaćeg prvenstva, pa je tako i Luka Jović dobio šansu u nekim prethodnim mečevima.

Srbin je protiv Atletika počeo meč i ostao na terenu 61 minut, a u velikoj pobedi nad Levanteom od 6:0 ušao je sa klupe u 75. minutu i do kraja meča asistirao, ali to mu nije bilo dovoljno da ubedi Karla Anćelotija da mu pruži šasu da zaigra od prvog minuta i protiv Kadiza

U pretposlednjem kolu španskog prvenstva napadač Reala biće Marijano Dijaz.

Tako javlja "Mundo deportivo" koji je najavio Jovića i Benzemu na klupi. S obzirom da verovatno neće želeti da mu se Benzema potpuno "ohladi" i da će ga ubaciti u igru u nekom trenutku meča, teško da će Karlo Anćeloti na ovoj utakmici dati priliku Joviću.

Srbin je izvesno na izlaznim vratima iz prestonice Španije, samo da vidimo na koju će stranu krenuti.

BONUS VIDEO: Ko je Erling Haland najtraženiji fudbaler na svetu?