"IZ ZENITA U NEKAKVU ZVEZDU?" Bivši reprezentativac Rusije ne veruje u transfer Dzjube na "Marakanu"
NEKADAŠNjEG reprezentativca Rusije Aleksandra Mostovoja iznenadila je vest da bi Artjom Dzjuba mogao da pojača Crvenu zvezdu.
FOTO: KP.RU
Vest su juče preneli ruski mediji, a u toku dana potvrđena je i sa "Marakane".
- Sumnjam da će Dzjuba da napusti Zenit. Znamo da Artjomu ističe ugovor, a iz kluba se još ne oglašavaju da li su spremni da nastave saradnju ili ne. Ne vidim smisao odlaska iz Zenita u nekakvu Crvenu zvezdu. Zašto? - pita se Mostovoj i nastavlja:
- U Zvezdi hoće Dzjubu kako bi sebi obezbedili mesto u Ligi šampiona? Mnogi tako kažu. Čak i da Zenit nije zainteresovan za Dzjubu, i dalje imamo timove u Rusiji koji bi ga sa zadovoljstvom doveli. Artjom može da ode u bilo koji drugi klub iz Premijer lige Rusije.
Iskusni fudbaler je od jula 2015. u klubu iz Sankt Peterburga u koji je došao kao slobodan igrač iz Spartaka.
BONUS VIDEO: Navijači Rendžersa u koloni autobusa krenuli kroz Beograd na Marakanu
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
LUDNICA U MADRIDU: Za ovo se živi, da li su ovo prelomni trenuci meča na Bernabeuu?
05. 05. 2022. u 08:15
MESI OSTAO U ČUDU: Evo kako je Argentinac reagovao na preokret Reala (VIDEO)
05. 05. 2022. u 09:01
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KO ĆE ZAVLADATI ATINOM? Danas počinje fajnal-for Evrolige!
OVOG petka/vieknda se igra Fajnal-for Evrolige koji će ove godine biti održan u Atini, a mi smo odlučili da napravimo tiket sastavljen od polufinalnih mečeva koji su danas na programu.
22. 05. 2026. u 10:30
ŠOK-ODLUKA FIFA! Srbija slavi, otvaraju joj se vrata da ide na Svetsko prvenstvo u fudbalu!
Fudbalska reprezentacija Srbije dobila je fenomenalne vesti.
21. 05. 2026. u 20:57
"TRAMP JE U PRAVU, ŠVERCOVALI SMO SE": Kolinda o napetostima između Rusije i NATO-a: "Bojim se eskalacije!"
JOŠ jedan neidentifikovani dron juče je ušao je u vazdušni prostor Litvanije - treći dan zaredom. Glavni sekretar NATO-a Mark Rute, tokom poseta vežbi civilne odbrane u Švedskoj, poručio je da je Savez spreman da odgovori na svaku pretnju.
22. 05. 2026. u 08:40
Komentari (3)