FUDBALSKA DRAMA! Albanac "pakovao" kofere Siniši Mihajloviću, otkaz sprečio "Super Srbin" (VIDEO)
21. 02. 2022. u 22:59
DA li će Siniša Mihajlović ostati trener Bolonje, veliko je pitanje. Ali, stvari idu na bolje po njega, i to posle prave fudbalske drame.
Povezane vesti
NAPOLI OVERAVA PLASMAN U LIGU ŠAMPIONA: Trijumf protiv "rosoblaua" ga vodi među evropsku elitu
ČETA Antonija Kontea ugostiće Bolonju na zatvaranju 36. kola Serije A (20.45) u meču koji bi domaćinu i matematički mogao doneti plasman u Ligu šampiona.
11. 05. 2026. u 11:54
Najnovije iz rubrike
ŠOK U NOVOM PAZARU! Nenad Lalatović izašao na konferenciju, a onda...
Nenad Lalatović neće više biti trener Novog Pazara, a poslednja utakmica na kojoj će predvoditi tim iz grada na Jošanici biće protiv Vojvodine.
22. 05. 2026. u 15:53
"POSLE TOLIKIH GODINA..." Jedan od najboljih bekova sveta završava karijeru
Španski fudbaler Sezar Aspilikueta saopštio je da završava karijeru u nedelju, kad se zvanično okonča sezona.
22. 05. 2026. u 15:45
DEFINITIVNO ODLAZI IZ KLUBA! Evo gde će nastaviti karijeru!
Sve je utanačeno sa iskusnim fudbalerom.
22. 05. 2026. u 15:35
NAVIJAČI SU OVO ČEKALI: Crvena zvezda predstavila novi dres!
FUDBALERI Crvene zvezde će na utakmici protiv OFK Beograda, ujedno i proslavi titule prvi put nositi novi crveno-beli dres za sezonu 2026/27.
22. 05. 2026. u 15:25
"JEDNA REČ - NESTABILNOST!" Srđan Blagojević pred poslednji meč Partizana u ovoj sezoni Superligi Srbije
Fudbaleri Partizana odigraće poslednji meč u ovoj sezoni u Superligi Srbije protiv Radnika iz Surdulice. Utakmica je na programu u subotu od 15.00 časova, a šef crno-belih Srđan Blagojević održao je konferenciju za medije pred ovaj susret.
22. 05. 2026. u 15:12
Komentari (0)