ZVEZDA NAŠLA BEKA U VALENSIJI: Crveno-beli zainteresovani za Italijana? (VIDEO)
CRVENA zvezda je u zimskom prelaznom roku kao jedan od prioriteta zacrtala dovođenje desnog beka. Poslednji u nizu koji se našao na radaru crveno-belij je Italijan Kristijano Pičini.
Foto: EPA-EFE/JUAN CARLOS CARDENAS
Ovaj 29-godišnjak brani boje Valensije za koju je u dosadašnjem toku sezone odigrao četiri meča u Primeri i jednom se upisao u strelce. Ovu informaciju preneo je "Mozzarsport".
Pičini koji je zabeležio tri nastupa za seniorski tim "azura" nije nerealna opcija. Njemu na leto ističe ugovor sa "slepim miševima" i Zvezda bi ga najpre dovela na šestomesečnu pozajmicu, a potom bi mogao da postane zvanično član srpskog šampiona.
Kristijano Pičini u reprezentaciji Italije/Foto: EPA-EFE/Claudio Giovannini
Desni bek se uklapa u ono što je crveno-belima potrebno. U jednom momentu je bio prilično interesantan brojnim klubovima. To najbolje pokazuje činjenica da je Valensija za njegovo doveđenje platila Sportingu 8.000.000 evra.
Italijan je od avgusta 2019. godine imao problema sa povredama. Do maja 2020. je imao dve operacije kolena i to ga je izbacilo iz tima. U prvoj sezoni na "Mestalji" je bio standardan, odigrao je 37 utakmica.
Pičini je u karijeri igrai za Fiorentinu, Speciju, Livorno, Betis, Sporting, Atalantu i Valensiju.
Crvena zvezda trenutno od desnih bekoma ima Milana Gajića i Marka Gobeljića.
BONUS VIDEO: TOP 10 NAJPLAĆENIJIH FUDBALERA: Koliko zarađuje Ronaldo a koliko Mesi...
Preporučujemo
NOVAK IGRA U MELBURNU! Đoković dobio zeleno svetlo za nastup na prvom grend slemu sezone
28. 12. 2021. u 15:15
NIKO NIJE KAO SRBIN: Italijani u neverici, Dušan Vlahović je otišao u "nebo"
28. 12. 2021. u 14:36
EMOTIVNO VEČE NA "OLIMPIKU": Legendarni kapiten se vraća kući, navijačima Rome će biti čudno da ne bodre svog voljenog sina
POSLEDNjI meč 17. kola Serije A donosi emotivan duel na Olimpiku, gde Roma dočekuje Đenovu. U centru pažnje je povratak Danijelea De Rosija u Rim, ovoga puta kao rivala, dok domaćin traži pobedu kojom bi održao korak za timovima iz vrha tabele.
29. 12. 2025. u 09:00
TO BI BILO TO? Novak Đoković najavio kraj karijere
Najnovije vesti iz tenisa vezane su i za fudbal, a za sve su "krivi" Novak Đoković i Kristijano Ronaldo.
29. 12. 2025. u 13:22
ZELENSKI: Spreman sam na susret sa Putinom - postoji jedan uslov
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski izjavio je danas da je spreman da se sastane sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom u bilo kom formatu, ali da je za to potrebno da se ''reči i dela'' ruskog lidera podudaraju.
29. 12. 2025. u 13:08
Komentari (3)