RONALDO DOŽIVEO NERVNI SLOM: Portugalac urlao na selektora (VIDEO)
TEŠKO je Portugalcima pao poraz od "orlova".
Foto: Printskrin
Pogotovo što su prepotentnim izjavama pre meča otpisali Srbiju, prednjačio je Kristijano Ronaldo. Jedan od najboljih fudbalera sveta se sinoć nije video na "Lužu".
Mnogi su se pitali da li je uopšte i došao na utakmicu. Ipak, čini se da su više krivi Fernando Santoš i Srbija, jer je as Mančestera bio potpuno odsečen.
Da li je selektor Portugalije hteo baš tako da igra, ili ga je Piksi nadmudrio, to je sada najmanje bitno. Najvažnije je da je Srbija izborila plasman na Svetsko prvenstvo, a domaćin ide u baraž.
Svet je obišla slika razočaranog Kristijana Ronalda, koji je gotovo u suzama ispratio kraj utakmice, ali čim su ga prošle ove emocije - nastupio je bes. Upravo to je obeležilo prethodno veče u portugalskim medijima, pošto je "isplivao" snimak koji govori više od hiljadu reči.
Ronaldo je besneo na selektora Fernanda Santoša na kraju utakmice. Odmahivao je rukama u njegovom pravcu, gestikulacije govore da su se svađali, najbolji Portugalac je doživeo nervni slom, jer je u opasnosti da nikada više ne vidi SP, ako njegova reprezentacija kroz baraž ne izvadi vizu.
Preporučujemo
HIT VIDEO: Mitar u papučama i s trobojkom oko vrata pozdravlja srpske navijače
15. 11. 2021. u 00:04
SITIJU NEĆE BITI LAKO: Bivši prvak Evrope se nalazi u seriji sjajnih rezultata pred gostovanje "građanima"
U okviru četvrtog kola grupne faze Lige šampiona fudbaleri Mančester sitija će na "Etihadu" ugostiti Borusiju Dortmund (21.00).
05. 11. 2025. u 07:30
RUSIJA U ŠOKU! Nije ni sanjala da će ovo da doživi, a taman je sve krenulo po njenom! Kremlj odmah reagovao
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, a iako su stvari počele da se menjaju na bolje po Ruse - jedna vest o sankcijama sada ih je šokirala.
06. 11. 2025. u 13:16
"ONI SU TVOJE ŽRTVE!" Papa javno prozvao Trampa zbog situacija u "srpskom" gradu
PAPA Lav pozvao je na "duboko razmišljanje" o načinu na koji se migranti tretiraju u Sjedinjenim Državama, rekavši da su mnogi ljudi "duboko pogođeni" politikom masovnih deportacija.
06. 11. 2025. u 12:50
Komentari (0)