GAĆINOVIĆ POBEDOM POČEO NOVI MANDAT U SPARTAKU: Subotičani u Novom Pazaru prekinuli loš niz rezultata
FUDBLASKI stručnjak Vladimir Gaćinović vratio se na klupu Spartaka i lepši debi nije mogao da zamisli. Subotičani su slavili sa 1:0 u Novom Pazaru na otvaranju 13. kola Superlige Srbije.
FOTO: M. Vukadinović
Dominirao je domaćin. Imao je veći posed lopta, više udaraca ka golu rivala, ali nije uspeo da pronađe put do mreže Miša Dubljanića.
Teren nije bio u idealnom stanju zbog kiše koja je padala. U takvim okolnostima bolje su se snašli "golubovi" koji su do pobede došli u 71. minutu preko Lazara Tufegdžića.
Bio je to njegov šesti pogodak u Superligi Srbije i deli treće mesto liste najboljih strelaca sa još nekolikocinom fudbalera.
Spartak je ovim trijumfom prekinuo seriju od četiri vezana poraza, a pet duela u kojima nije ostvario pobedu, dok je Novi Paraz došao do četvrtog uzastopnog neuspeha.
Subotičani sada zauzimaju osmo mesto sa 15 bodova, dok je tim Kenana Kolašinca na poslednjoj 16. poziciji sa svega sedam bodova.
BONUS VIDEO: RAT NAVIJAČA: Haos u Francuskoj - Pristalice Lila ponovo u centru pažnje
Preporučujemo
"NjUKASL ĆE BITI SUPERSILA": Klop nije srećan zbog kupovine engleskog kluba
15. 10. 2021. u 15:25
HRABRA ZVEZDA NAMUČILA CSKA: Crveno-beli ispustili pobedu u završnici
15. 10. 2021. u 20:54 >> 20:54
UPALjAČ SKUPLjI OD "UBIJ SRBINA": Skandalozan potez čelnika ABA lige!
15. 10. 2021. u 12:41
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ARGENTINA JEDVA PREŽIVELA ZELENORTSKA OSTRVA! "Gaučosi" nakon produžetaka otišli u osminu finala Svetskog prvenstva! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Argentine plasirala se u osminu finala Svetskog prvenstva, pošto je večeras u Majamiju, posle produžetaka, savladala Zelenortska ostrva rezultatom 3:2.
04. 07. 2026. u 02:46
SENEGAL SE "SAMOUBIO" NA SVETSKOM PRVENSTVU! Belgija nadoknadila dva gola zasotatka, pa u nadoknadi drugog produžetka izborila osminu finala
Fudbaleri Belgije nestvarnim preokretom pobedili su Senegal u šesnaestini finala Mundijala (3:2) i obezbedili meč protiv pobednika meča SAD - Bosna i Hercegovina.
01. 07. 2026. u 22:00
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)