NIJE SAMO KATAI: Novi peh za Zvezdu, još dvojica bitnih igrača ne idu u Razgrad
PROBLEMI ne prestaju da muče Dejana Stankovića uoči puta Crvene zvezde u Razgrad na meč drugog kola Lige Evrope protiv Ludogoreca.

FOTO: M. Vukadinović
Kako "Maksbet sport" saznaje probleme ima štoperski tandem Aleksandar Dragović - Miloš Degenek i oni će ostati u Beogradu i do daljnjeg će biti van takmičarskog ritma.
Jutros se pojavila informacija da Aleksandar Katai takođe neće ići u Bugarsku. Sve ovo dovoljno pokazuje u kakvim problemima će biti šampion Srbije.
Od ranije je poznato, da su na bolovanju kapiten Milan Borjan, koji se nije u potpunosti oporavio, prema poslednjim informacijama sa stadiona "Rajko Mitić". Bolje su Milan Gajić, Nenad Krstičić i golman Miloš Gordić i treba da budu u ekipi.
Mesto među stativama imaće iskusni Zoran Popović, koji je sačuvao mrežu u Novom Pazaru. To će mu biti prvi put da čuva gol Zvezde u Evropi od kada je klubu.
Na Stankoviću je sada da izabere najbolji mogući tim u datom trenutku koji će suprotstaviti Ludogorecu (četvrtak, 21 sat).
BONUS VIDEO: Izjave igrača nakon duela Partizan - Crvena zvezda
Preporučujemo

ODREĐENI ARBITRI ZA LIGU EVROPE: Francuz Brisar sudi meč Ludogorec - Crvena zvezda
28. 09. 2021. u 11:54

DRAGOVIĆEV PRVENAC ZA ZVEZDU: Golove davao širom Evrope - strelac u pet zemalja
27. 09. 2021. u 22:34

VLAHOVIĆ JE POČEO DA TRENIRA, ALI: Srpski as bi mogao biti jedan od bitnih igrača Juvea koji propuštaju derbi sa Bolonjom
JUVENTUS muči veliki broj izostanaka pred izuzetno bitan meča sa Bolonjom koji se igra večeras na "Renato Dal'Ari" od 20.45.
04. 05. 2025. u 07:30

RUSIJA ZATEČENA: Jelena Isinbajeva se odrekla Putina, a onda uradila i ovo
Jedna od najboljih ruskih sportistkinja svih vremena, atletičarka Jelena Isinbajeva, povukla je potez koji nije naišao na odobravanje mnogih u Ruskoj Federaciji, naročito jer se desio dok traje rat u Ukrajini. Najnovije vesti vezane za Isinbajevu dodatno su šokirale Rusiju.
30. 04. 2025. u 16:19

OBRT! Bastijan Švajnštajger skinuo burmu, pa poručio: "Bilo je lepo..."
NE STIŠAVAJU se priče o razvodu Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera. Iako se bivša teniska šampionka i nemački fudbalski as godinama predstavljaju kao skladan par, društvene mreže i mediji poslednjih nedelja bruje o navodnoj krizi u braku i razvodu.
04. 05. 2025. u 11:07 >> 11:11
Komentari (3)