SUPERLIGA SRBIJE: Novi Pazar upisao drugu prvenstvenu pobedu
FUDBALERI Novog Pazara došli su do druge pobede u Superligi Srbije, pošto su u devetom kolu slavili na svom terenu protiv niškog Radničkog sa 2:1.
FOTO: M. Vukadinović
Vratio se nlupu Novog Pazara strateg Kenan Kolašinac i novi mandar je počeo trijumfom koji je mnogo značajan za ovu ekipu.
Gosti su dobro otvorili utakmicu, pošto su do prednosti stigli u 18. minutu kada je Milan Škrbić pogodio sa bele tačke.
Domaćin je uspeo da poravna rezultat do odlaska na odmor, a strelac je bio Luka Ratković u 36. minutu.
Novi Pazar je do preokreta i pobede stigao u 78. minutu kada je Almir Aganspahić savladao iskusnog Damira Kahrimana. To mu je bio peti prvenstveni gol.
Posle ovog trijumfa tim Kenana Kolašinca se nalazi na 13. mestu na tabeli sa sedam bodova, dok je Radnički 11. sa devet.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
DIONI PUN SAMOPOUZDANjA: "Ubice" smo kad je najpotrebnije, polako dostižem pravi nivo
17. 09. 2021. u 17:16
ZAGREPČANI POBRKALI LONČIĆE: Dinamo ne zna ni koje takmičenje igraju...
17. 09. 2021. u 11:07
MILAN ĐURICA: Dobićeš kad dođe! (VIDEO)
"KLADIONIČARSKE PRIČE" Milana Đurice su video-projekat kompanije Novosti namenjen svim ljubiteljima sportskog klađenja koji mogu da uživaju u zanimljivim pričama najpoznatijeg srpskog tipstera i njegovih gostiju.
15. 05. 2026. u 14:00
PRELOMNI TRENUCI ISTORIJE: Kako Donald Tramp spasava Crvenu zvezdu i Partizan?
Najnovije vesti vezane za KK Crvena zvezda, KK Partizan ali i ne samo te evropske klubove stižu iz Amerike. Donald Tramp, predsednik Sjedinjenih Američkih Država, za to se pobrinuo.
14. 05. 2026. u 21:35
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (0)