SJAJNA ATMOSFERA U REDOVIMA ORLOVA: Jović pecnuo Đuričića - "Dali smo mu pun džak lopti, možda protiv Luksemburga neku i doda" (VIDEO)
USPEŠNA je bila proba orlova protiv Katara, a zadovoljstvo nisu krili izabranici Piksija Stojkovića posle demoliranja domaćina narednog Mundijala.

FOTO: M. Vukadinović
Prednjačio je napadač Reala Luka Jović koji je bio strelac drugog pogotka, a koji se neposredno pred davanje izjave našalio sa Filipom Đuričićem.
- Fićo, odigraj nekad loptu, možda bih još koji dao. Fići smo dali pun džak lopti, da ih ponese kući. Nadamo se da će protiv Luksembuga pokušati neku i da odigra - rekao je Jović kroz smeh, a zatim priznao da ga je iznerviralo to što je Kristijano Ronaldo u nadoknadi dao dva gola:
- Jeste! Pratili smo, ali sve je do nas. Ako pobedimo sve do kraja, direktan putnik na SP će se odlučivati u Portugaliji. Neće biti boljeg načina da pokažemo da zaslužujemo da idemo direktno na Mundijal, nego da pobedimo favorita u Lisabonu - jasan je Jović.
Preporučujemo

VLAHOVIĆ JE POČEO DA TRENIRA, ALI: Srpski as bi mogao biti jedan od bitnih igrača Juvea koji propuštaju derbi sa Bolonjom
JUVENTUS muči veliki broj izostanaka pred izuzetno bitan meča sa Bolonjom koji se igra večeras na "Renato Dal'Ari" od 20.45.
04. 05. 2025. u 07:30

RUSIJA ZATEČENA: Jelena Isinbajeva se odrekla Putina, a onda uradila i ovo
Jedna od najboljih ruskih sportistkinja svih vremena, atletičarka Jelena Isinbajeva, povukla je potez koji nije naišao na odobravanje mnogih u Ruskoj Federaciji, naročito jer se desio dok traje rat u Ukrajini. Najnovije vesti vezane za Isinbajevu dodatno su šokirale Rusiju.
30. 04. 2025. u 16:19

ZVANIČNO KRAJ: Kome je pripao dvorac u Beču? Razveli se Toni i Dragana
PEVAČICA Dragana Mirković i biznismen Toni Bijelić zvanično su se razveli nakon 25 godina brak.
30. 04. 2025. u 12:32
Komentari (0)