RONALDO SE U VELIKOM STILU OPROSTIO OD JUVENTUSA: "Danas odlazim iz sjajnog kluba, najvećeg u Italiji"... (VIDEO)
27. 08. 2021. u 19:43
DO sada nezapamćeni fudbalski presedan. U istom prelaznom roku Lionel Mesi i Kristijano Ronaldo promenili su klubove.
Povezane vesti
RONALDO BLIZU SITIJA: Portugalca detalji dele od povratka u Englesku
PORTUGALSKI fudbaler Kristijano Ronaldo trebalo bi uskoro da sve dogovori i postane novi igrač Mančester sitija.
26. 08. 2021. u 15:42
RONALDO NAPUŠTA JUVENTUS: Portugalac tražio da ne igra protiv Udinezea!
FUDBALSKI potres broj dva je na pomolu. Nakon što je Lionel Mesi napustio Barselonu, očekuje nas novi fudbalski šok. Naime, Kristijano Ronaldo startuje meč protiv Udinezea sa klupe - jer je tako on zahtevao.
22. 08. 2021. u 17:51
BITKA ZA RONALDA: PSŽ, Siti i Real žele Portugalca
Petostruki najbolji fudbaler sveta Kristijano Ronaldo mogao bi već ovog leta da napusti Juventus, prenose italijanski mediji.
17. 08. 2021. u 13:12
Najnovije iz rubrike
uživoPRENOS, ARGENTINA - ŠVAJCARSKA: Borba za poslednje mesto u polufinalu Mundijala
POSLEDNjI učesnik polufinala Svetskog prvenstva biće poznat posle utakmice Argentina - Švajcarska koju možete pratiti u prenosu uživo na portalu "Novosti".
12. 07. 2026. u 02:59
NORVEŠKA BAJKA JE ZAVRŠENA! DŽud Belingem odveo Englesku u polufinale Svetskog prvenstva
Fudbaleri Engleske nakon produžetaka izbacili su Norvešku sa Mundijala (2:1) i plasirali se u polufinale.
12. 07. 2026. u 01:48
ZASLUŽIO JE! Airton Sena zvanično proglašen za heroja Brazila
Trostruki svetski šampion Formule 1 Airton Sena zvanično je proglašen za „Heroja otadžbine“ Brazila, nakon što je predsednik Luiz Inasio Lula da Silva potpisao zakon kojim se njegovo ime upisuje u Knjigu heroja i heroina domovine.
11. 07. 2026. u 23:30
ALMIR MEMIĆ O PROFI BORBI SA JOVANOM NIKOLIĆEM ZA HONORAR OD PO 100.000 EVRA: "To je mač sa dve oštrice"!
Sjajni srpski bokser, Almir Memić, biće deo glavne borbe na predstojećem spektakularnom događaju Balkan Boxing 9, koji će se održati u prestonici Bosne i Hercegovine, Sarajevu, 24. jula u hotelu Malak na Ilidži.
11. 07. 2026. u 23:15
NINA VODILA DO POBEDE: Odbojkašice Srbije na turniru Lige nacija u Beogradu nadigrale Nemačku
FRANCUSKE rane se leče pobedom nad Nemačkom. Odbojkašice se u svom trećem meču na turniru Lige nacija u Beogradu nisu kockale kao pre dva dana, već su nadigrale gošće u sva tri seta – 3:0 (25:20, 25:22, 25:23). Srpkinje učešće u elitnom takmičenju završavaju sutra (20.00) protiv Holandije, koja će uoči duela znati da li joj je potrebna pobeda ѕa odlazak na finalni turnir od 22.do 26.jula u Makau (Kina).
11. 07. 2026. u 22:58
Komentari (0)