"ZMAJ" SLETEO U ŠPANIJU: Fudbaler Voždovca potpisao za tim iz Primere
LUKA Cvetićanin, osamnaestogodišnje levo krilo, napravio je veliki iskorak u daljoj karijeri potpisavši za španski Kadiz.

FOTO: FK Voždovac
Standardni reprezentativac omladinske reprezentacije Srbije, stasao je u Voždovcu u veliku nadu evropskog fudbala što je ovaj transfer i potvrdio.
- Najveću potvrdu o kvalitetnom radu sa mladim igračima možete dobiti upravo kroz transfere u neki od klubova ”liga petice”. Ovim se strategija ulaganja u talentovane fudbalere još jednom potvrdila kao uspešna. Verujemo da će se za Cvetićanina tek čuti širom Evrope, a mi ćemo biti ponosni jer smo doprineli njegovom rezultatu, reči su prvog čoveka kluba, generalnog direktora, gospodina Miloša Mirkovića.
Talentovani Zmaj je početkom godine najavio sjajno izdanje golom ekipi Radnika iz Surdulice, ali i nezaustavljivim prodorima.
Preporučujemo

"DINAMO RAZBIJEN KAO AVGANISTAN": Hrvatski mediji surovi prema igračima "modrih"
18. 08. 2021. u 14:32

CRNO-BELI OTPUTOVALI U PORTUGALIJU: Oslabljeni Partizan napada Santa Klaru
18. 08. 2021. u 09:44

KO ĆE NA ZVEZDU U PLEJ-OFU: Kijevljani su favoriti, ali ni Kiprani nisu bez šansi
IAKO su oba tima već obezbedila učešće u grupnoj fazi jednog od UEFA takmičenja, ulog u ovom dvomeču je ogroman – pobednik ide u plej-of Lige šampiona, gde će igrati protiv boljeg iz duela Crvena zvezda – Leh Poznanj.
05. 08. 2025. u 07:09 >> 01:36

KRAJ! Dušan Tadić i Crvena zvezda - završena priča!
ČEKALI su i navijači i čelnici Crvene zvezde da Dušan Tadić obuče crveno-beli dres. Sad je cela ova priča dobila konačan epilog.
05. 08. 2025. u 16:35

3O LETA OD "OLUJE" - RUDAN OŠTRO O HRVATIMA: "Koliko je Srba plutalo u bunarima jer se nisu ukrcali u traktore..."
VEDRANA Rudan je komentarisala političku i društvenu klimu u Hrvatskoj.
03. 08. 2025. u 16:23
Komentari (0)