UBEDLJIVA POBEDA U DERBIJU IZMEĐU HRVATSKE I CRNE GORE: Zakomplikovalo se u grupi u kojoj je Srbija
PLASMAN u četvrtfinale osiguraće po četiri najbolje selekcije iz obe grupe.
Foto: Tanjug/AP
Poprilično je ubedljiva danas bila vaterpolo reprezentacija Hrvatske koja je u trećem kolu u okviru grupe "B" savladala Crnu Goru sa 13:8 (1:1, 6:4, 4:3, 2:0).
Najefikasniji kod Hrvata su bili Loren Fatović sa tri gola, dok su po dva postigli Luka Bukić, Ante Vukičević i Havijer Garsija.
Najviše golova u Crnoj Gori dali su Miroslav Perković, Aleksandar Ivović i Dušan Matković - po dva pogotka.
Ovo je Hrvatskoj druga pobeda na turniru, dok je Crna Gora upisala drugi uzastopni poraz. Posle ovog meča malo se zakomplikovala situacija u grupi "B" i jasno je samo da će do kraja biti velika borba za što bolje mesto pred 1/4 finale.
Plasman u četvrtfinale osiguraće po četiri najbolje selekcije iz obe grupe.
Hrvatska u sledećem kolu igra protiv Srbije, a Crna Gora protiv Kazahstana.
Preporučujemo
ISPLIVALI 17 MEDALjA: Takmičari Posejdona na mitingu "Živojin Mišić" u Valjevu
30. 03. 2026. u 10:57
ALARM U BEOGRADU: Izraelci otkrili šta Zvezda radi iza leđa javnosti!
30. 03. 2026. u 10:32
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Evo šta su sad uradili u Zagrebu - i time se još i hvale (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske tiču se - prošlosti. Neko će reći izmišljene, neko "pa i ne baš", ali svakako, privukle su veliku pažnju.
28. 03. 2026. u 19:38
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)