LAKŠI TRENING SRPKINJA: Terzić promešo karte za ubedljiv trijumf protiv Kenije
Odbojkašice Srbije savladale su Keniju sa 25:21, 25:11, 25:20 u trećem kolu grupe A i tako nastavile put ka zlatu na Olimpijskim igrama.
Foto: AP
Selektor Zoran Terzić je za razliku od prethodnih mečeva sada pravio nešto više izmena od samog starta.
Dobile su priliku igračice koje nisu imale toliko minuta, ali to ni u jednom trenutku nije značilo da je došlo do opuštanja evropskih i svetskih prvakinja.
Srbija je mirno i ubedljivo došla do pobede, a utisak je da je igrala koliko joj je dovoljno za trofej.
Uz Srbiju i Keniju u grupi A se takmiče još Južna Koreja, Japan, Dominikanska Republika i Brazil.
Odbojkašice Srbije naredni meč igraju u subotu protiv Brazila, od 9.25 sati, po srpskom vremenu.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ARGENTINA JEDVA PREŽIVELA ZELENORTSKA OSTRVA! "Gaučosi" nakon produžetaka otišli u osminu finala Svetskog prvenstva! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Argentine plasirala se u osminu finala Svetskog prvenstva, pošto je večeras u Majamiju, posle produžetaka, savladala Zelenortska ostrva rezultatom 3:2.
04. 07. 2026. u 02:46
SENEGAL SE "SAMOUBIO" NA SVETSKOM PRVENSTVU! Belgija nadoknadila dva gola zasotatka, pa u nadoknadi drugog produžetka izborila osminu finala
Fudbaleri Belgije nestvarnim preokretom pobedili su Senegal u šesnaestini finala Mundijala (3:2) i obezbedili meč protiv pobednika meča SAD - Bosna i Hercegovina.
01. 07. 2026. u 22:00
HRVATI PRIZNALI: "Zašto su nam opravdano poništili gol za 2:2"
HRVATSKA reprezentacija je ispala sa Svetskog prvenstva. Izgubili su od Portugala 2:1 u osmini finala Svetskog prvenstva i završili svoj nastup, dok će Kristijano Ronaldo i drugovi u osmini finala jurišati na komšijsku Španiju.
03. 07. 2026. u 17:09
Komentari (0)