FSS BEZ MILOSTI: Voždovac kažnjen zbog rasizma, evo koliko mečeva neće imati podršku publike
FUDBALSKI klub Voždovac kažnjen je sa tri utakmice bez navijača u gostima zbog rasističkih uvreda za igrača Čukaričkog Normana Kembela.
FOTO: Printskrin/Jutjub/Arena sport
Incident se dogodio na utakmici 1. kola Superlige između Brđana i Zmajeva, kada su navijači gostiju, popularni “Invaldi”, pri svakom kontaktu tamnoputog fudbalera sa Jamajke ispuštali majmunske krike.
Voždovac se odmah ogradio od ovog ispada navijača i izvinio fudbaleru, ali Disciplinska komisija Fudbalskog saveza Srbije nije imala milosti, kaznila je beogradski klub zabranom organizovanog odlaska najvatrenijih navijača.
Odluka glasi da Voždovac „ne može da vodi navijače na gostovanja", pa tako Zmajevi neće imati podršku svojih navijača na utakmicama protiv Partizana, Vojvodine i Metalca.
(Telegraf)
Preporučujemo
VOŽDOVAC SE IZVINIO KEMBELU: "Ograđujemo se od ponašanja kojem nije mesto na stadionu"
16. 07. 2021. u 22:32
ŽELI DA SE NAMETNE ANČELOTIJU! Luka Jović: "Nisam slučajno u Real Madridu"
28. 07. 2021. u 19:55
MEČ SEZONE U BERGAMU: Juve se bori za Ligu šampiona, "Boginja provincije" za mesto koje vodi u Evropu
JUVENTUS večeras gostuje Atalanti u jednom od ključnih mečeva u borbi za plasman u Ligu šampiona (20.45), a sa samo sedam kola do kraja sezone oba tima su svesna da bi novi kiks mogao skupo da ih košta.
11. 04. 2026. u 08:00
AMERI U NEVERICI: Navijači Lejkersa traže da bivša verenica Luke Dončića dobije statuu ispred dvorane!
Luka Dončić je ovog proleća zaigrao košarku na nivou koju je teško zaustaviti. I, navijači Los Anđeles Lejkersa "znaju" kome treba da se zahvale na tome.
09. 04. 2026. u 13:11
SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala
Na današnji dan, 11. aprila 2002. godine, na ulazu u zdanje Doma Narodne Skupštine Srbije (tadašnje Skupštine SRJ) u Beogradu, bivši ministar unutrašnjih poslova Srbije Vlajko Stojiljković izvršio je samoubistvo, neposredno nakon usvajanja Zakona o saradnji sa Haškim tribunalom. Preminuo je dva dana kasnije od posledica ranjavanja.
11. 04. 2026. u 21:30 >> 21:39
Komentari (0)