VLAHOVIĆ U TOTENHEMU? Kejn pred vratima Sitija
LETNjA fudbalska pijaca biće izgleda zanimljivija nego ikada.

FOTO: AP
Veliki evropski klubovi se spremaju za start nove sezone, a jedna od zvezda prelaznog roka mogao bi da bude napadač Srbije i Fiorentine, Dušan Vlahović. Ovaj 21-godišnji centarfor je već dugo na meti Totenhema, a poslednjih dana ostrvski mediji uglavnom bruje o Vlahoviću kao potencijalnoj zameni za Harija Kejna.
Ubojiti napadač Totenhema bi ovog leta mogao da pojača redove Mančester sitija, pošto je menadžer Pep Gvardiola već dugo zainteresovan za dolazak kapitena engleske selekcije u redove jednog od najbogatijih klubova na svetu.
Ukoliko se dogodi ovaj transfer, Totenhem bi imao i volje i novca da od Fiorentine kupi Vlahovića (procena ostrvskih medija da je cena oko 50 miliona evra).
Naš golgeter je u sjajnoj formi, a letnje pripreme u dresu svog kluba obeležio je prekjuče kada je u prijateljskom meču nižerazrednom Folinju dao ukupno sedam golova u periodu od 46. do 80. minuta, u pobedi od 11:0.
Vlahović je član kluba iz Firence od 2018, a pre toga je nastupao za Partizan.n

VLAHOVIĆ JE POČEO DA TRENIRA, ALI: Srpski as bi mogao biti jedan od bitnih igrača Juvea koji propuštaju derbi sa Bolonjom
JUVENTUS muči veliki broj izostanaka pred izuzetno bitan meča sa Bolonjom koji se igra večeras na "Renato Dal'Ari" od 20.45.
04. 05. 2025. u 07:30

RUSIJA ZATEČENA: Jelena Isinbajeva se odrekla Putina, a onda uradila i ovo
Jedna od najboljih ruskih sportistkinja svih vremena, atletičarka Jelena Isinbajeva, povukla je potez koji nije naišao na odobravanje mnogih u Ruskoj Federaciji, naročito jer se desio dok traje rat u Ukrajini. Najnovije vesti vezane za Isinbajevu dodatno su šokirale Rusiju.
30. 04. 2025. u 16:19

OBRT! Bastijan Švajnštajger skinuo burmu, pa poručio: "Bilo je lepo..."
NE STIŠAVAJU se priče o razvodu Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera. Iako se bivša teniska šampionka i nemački fudbalski as godinama predstavljaju kao skladan par, društvene mreže i mediji poslednjih nedelja bruje o navodnoj krizi u braku i razvodu.
04. 05. 2025. u 11:07 >> 11:11
Komentari (0)