BASKETAŠI PONOVO UBEDLJIVI: Srbija pregazila Japan i zadržala maksimalan učinak
BASKETAŠI Srbije nastavili su da dele lekcije u Tokiju. Oni su pregazili domaćina Japan sa 21:11.

FOTO: Tanjug
Odlično su naši momci počeli meč i brzo poveli sa 10:2. Rival nije imao odgovor za to, pa je samo bilo pitanje sa kojom razlikom će biti utakmica završena.
Dušan Domović-Bulut i drugovi su na kraju uspeli zasluženo da slave i sada imaju pet pobeda iz isto toliko mečeva.
Inače, Srbija igra u sastavu Dušan Domović-Bulut, Dejan Majstorović, Aleksandar Ratkov i Mihailo Vasić.
Naši basketaši naredni meč igraju u 08.25 protiv jednog od favorita selekcije Letonije.
Preporučujemo

FURIOZNO DO DRUGOG KOLA: Džudistkinja Marica Perišić slavila za manje od dva minuta
26. 07. 2021. u 04:54

MOK RELAKSIRAO PROTOKOL: Osvajači medalja mogu da skinu maske na podijumu do 30 sekundi
25. 07. 2021. u 21:27

FORESTOVA BAJKA SE PRETVARA U KOŠMAR: Milenković i družina ne liče na sebe u završnici sezone
PREKID serije veoma loših igara fudbaleri Notingema večeras će tražiti na "Selhurst parku" gde će sa Palasom odigrati poslednji meč 35. kola Premijer lige (21.00).
05. 05. 2025. u 08:35

RUSIJA ZATEČENA: Jelena Isinbajeva se odrekla Putina, a onda uradila i ovo
Jedna od najboljih ruskih sportistkinja svih vremena, atletičarka Jelena Isinbajeva, povukla je potez koji nije naišao na odobravanje mnogih u Ruskoj Federaciji, naročito jer se desio dok traje rat u Ukrajini. Najnovije vesti vezane za Isinbajevu dodatno su šokirale Rusiju.
30. 04. 2025. u 16:19

OBRT! Bastijan Švajnštajger skinuo burmu, pa poručio: "Bilo je lepo..."
NE STIŠAVAJU se priče o razvodu Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera. Iako se bivša teniska šampionka i nemački fudbalski as godinama predstavljaju kao skladan par, društvene mreže i mediji poslednjih nedelja bruje o navodnoj krizi u braku i razvodu.
04. 05. 2025. u 11:07 >> 11:11
Komentari (0)