KINU ŠOKIRALA TURSKA: Olimpijske pobednice iz Rija neočekivano lako izgubile na startu odbojkaškog turnira

Slobodan Krstović

25. 07. 2021. u 16:27

NAJVEĆE iznenađenje prvog dana turnira za odbojkašice priredila je Turska.

КИНУ ШОКИРАЛА ТУРСКА: Олимпијске победнице из Рија неочекивано лако изгубиле на старту одбојкашког турнира

FOTO: AP/Tanjug

Gvidetijeve izabranice su u grupi A preslišale olimpijske pobednice iz Rija 2016, Kineskinje sa 3:0 (25:21, 25:14, 25:14). Najubojitija u dresu Turske bila je Karakah Ebrar sa 16 poena.

U grupi A Italija (Egonu 14 poena) je neočekivano lako pobedila Rusiju sa 3:0, dok Amerikanke nisu imale problema sa Argentinom - 3:0.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SRBIJA UZ ČUDO MOŽE NA SVETSKO PRVENSTVO! Orlovi izgubili od Engleske, a nisu dobili sjajnu vest od Albanaca

SRBIJA UZ ČUDO MOŽE NA SVETSKO PRVENSTVO! "Orlovi" izgubili od Engleske, a nisu dobili sjajnu vest od Albanaca

Fudbalska reprezentacija Srbije nije uspela da pobedi Englesku na Vembliju, pa je usled poraza od 2:0 postalo definitivno poznato da iz svoje kvalifikacione grupe neće otići ni direktno na Svetsko prvenstvo, ni u baraž, što je obezbedila Albanija pobedom u Andori (1:0). Ipak, šansa za "orlove" postoji - i to minimalna - da budu među četiri najbolje ekipe u Ligi nacija koje se nisu kvalifikovale kroz kvalifikacione grupe. Trenutno, ta četiri mesta zauzimaju Vels, Rumunija, Švedska i Severna Irska, a samo srećan splet okolnosti može našu selekciju da "ugura" u tu malu grupu koja "bočnim putem" ide u baraž.

13. 11. 2025. u 22:39 >> 22:40

Komentari (0)

MI SMO USPAVANI DIV, DRUGO MESTO NA TABELI NIJE OPCIJA! Prvo obraćanje novog trenera Partizana od kad je stigao u klub