SRBIN NA CENI: Herta ne žali novca za Filipa Kostića
KAKO prenose nemački mediji Filip Kostić će ovog leta biti na ceni.

Foto AP
Fudbaler Ajntrahta interesantan je Herti iz Berilina, prenosi "Bild". Timu iz prestonice Nemačke potreban je igrač na bočnoj poziciji s obzirom da Radonjić nije zadovoljio.
Idealno rešenje vide u drugom srpskom reprezentativcu, koji iza sebe ima poduži "radni staž" u Bundesligi - Filipu Kostću. Herta polaže nade u sportskog direktora Fredija Bobića.
Naime, on je već jednom uspeo da dovede Kostića u svoj tim. Bilo je to 2014. godine, kada je kragujevački fudbaler potpisao za Štutgart.
Filip Kostić je prethodne sezone na 30 nastupa u Bundesligi zabeležio četiri gola, ali je takođe bio i najbolji asistent lige sa neverovatnih 17 asistencija.
Tokom leta su već bile priče oko mogućeg transfera ovog fudbalera u Italiju, međutim, još uvek nije došlo do konkretne ponude.
Preporučujemo

MESI I SUAREZ SE NE PLAŠE "ZMAJEVA": Legendarni duo bi mogao režirati veliko iznenađenje na Svetskom prvenstvu
JEDAN od zanimljivijih mečeva današnjeg programa FIFA Svetskog klupsko prvenstva biće duel Inter Majamija i Porta koji se sastaju na "Hard rok stadionu" od 21.00.
19. 06. 2025. u 08:35

"US**** SMO SE!" Mihail Degtjarov šokirao celu Rusiju - i to usred najvećeg događaja koji Rusija organizuje
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, na meti brojnih sankcija, pa i sportskih, usled čega ruske reprezentacije ne mogu da igraju međunarodne takmičarske utakmice. Srbija je jedna od retkih koja je izašla u susret Rusima, a to je bio izvrstan povod da u Beograd dođe i ruski ministar sporta, Mihail Degtjarov. Sada, kada se vratio u Rusku Federaciju, najpre je održao sastanak sa ruskim predsednikom, Vladimirom Putinom, a onda šokirao javnost Rusije.
19. 06. 2025. u 20:01

CECINA KUMA ZVERSKI UBIJENA U SAČEKUŠI: Izrešetali je iz heklera sa prigušivačem - mladi život ugašen u cik zore
SVETLANA Ceca Ražnatović i Željko Ražnatović Arkan upoznali su se 11. oktobra 1993. godine na proslavi dana Srpske dobrovoljačke garde u Erdutu, a već 19. februara 1995. godine izgovorili su sudbonosno "Da" pred prijateljima i porodicom.
20. 06. 2025. u 15:23
Komentari (0)