NIKADA NE ZABORAVI ODAKLE SI KRENUO: FK Tabanci posvetio mural biseru Partizana (FOTO)
GOLOBRADI Nemanja Jović iza sebe ima prvu sezonu u seniorskom timu FK Partizan, a već igra kao igrač sa bogatim internacionalnim iskustvom.
FOTO: FK Partizan
Talentovani fudbaler je iskoristio priliku koja mu se ukazala i pokazao da će veoma brzo biti važan faktor u timu Partizana. Momak rođen 2002 godine u protekloj sezoni u Superligi i Kupu Srbije odigrao je 22 utakmice, a još osam u omladinskoj ligi.
Pet pogotka i dve asistencije postigao je u dresu seniorskog tima, a šest puta upisao se u dresu mladog tima.
FK Tabanci u kojima je Nemanja načinio prve fudbalske korake svom nekadašnjem igraču odužio se muralom.
- Nikada ne zaboravi odakle si krenuo. FK Tabanci u čast našem Nemanji Joviću, gde je napravio prve fudbalske korake, napisali su iz Partizana na društvenim mrežama.
Preporučujemo
POSLE 20 DUGIH GODINA: Betis ima sve u svojim rukama i nalazi se nadomak plasmana u Ligu šampiona
ANDALUŽANI samouvereno drže peto mesto koje vodi u Ligu šampiona, a priliku da se još više približe evropskoj eliti imaće večeras na "Kartuhi" gde će od 20 časova ugostiti Elče.
12. 05. 2026. u 07:40
A NA MARAKANI... Vladimir Putin bira predsednika FK Crvena zvezda!
Izbori za predsednika fudbalskog kluba Crvena zvezda došli su na red, a oni donose i neke zanimljivosti.
11. 05. 2026. u 12:23
"NE MOŽEMO DA POBEDIMO, PREJAKI SU!" Putinov čovek iznenadio izjavom na ruskoj državnoj televiziji
POZNATI ruski reditelj i propagandista Karen Šahnazarov rekao je da Rusija ne može da pobedi Ukrajinu, da je protivnik prejak i da je u interesu Rusije da što pre okonča rat.
11. 05. 2026. u 19:09
Komentari (0)