PRELEPA ČEHINJA MAMI UZDAHE NA PUŠKAŠ ARENI: Dugonoga lepotica zanimljivija od prvog poluvremena (FOTO)

FUDBALSKA reprezentacija Češke igra svoju utakmicu protiv Holandije za prolaz u četvrtfinale Evropskog prvenstva, a sa tribina ih bodri jedna od najlepših voditeljki na ovom šampionatu - Šarka Pekova.

ПРЕЛЕПА ЧЕХИЊА МАМИ УЗДАХЕ НА ПУШКАШ АРЕНИ: Дугонога лепотица занимљивија од првог полувремена (ФОТО)

FOTO: AP/Tanjug

Češka je pobrala mnoge simpatije na ovogodišnjem prvenstvu Evrope, pre svega zbog sjajnog napadača Patrika Šika koji je postigao tri pogotka, a potom i zbog atraktivne novinarke koja sledi svoju zemlju na svakoj utakmici.

Ova devojka je bila i na utakmici između Nemačke i Portugalije, gde je bodrila selekciju Portugalije, a u žižu javnosti je takođe dospela zbog provokativnih fotografija u dresu Kristijana Ronalda.

Šarka se ponovo pojavila na "Puškaš Areni" gde ovoga puta bodri svoju Češku u veoma značajnoj utakmici protiv Holandije.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

OBJAVLJENE TAČNE ADRESE U EU: Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu Čeka se reakcija Moskve

OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve

NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.

13. 07. 2026. u 12:47

Komentari (0)

TAJNA PESME TUŽNO LETO TOME ZDRAVKOVIĆA: Evo kome je posvetio ove vanvremenske stihove