TEŽAK UDARAC ZA FURIJU: Objavljen spisak Španije, bez legendarnog defanzivca na EURO
SELEKTOR fudbalske reprezentacije Španije Luis Enrike objavio je konačan spisak igrača za predstojeće Evropsko prvenstvo na kome nema povređenog kapitena Serhija Ramosa.

ČVRSTO Reprezentativci Španije/FOTO: EPA
Luis Enrike je selektirao 24 fudbalera, uprkos tome što je mogao da uvrsti 26 imena, a zanimljivo je da među putnicima nema nijednog iz Real Madrida.
Na spisku su:
Golmani: Unai Simon (Atletik Bilbao), David de Hea (Mančester Junajted), Robert Sančez (Brajton).
Odbrana: Hoze Gaja (Valensija), Đordi Alba (Barselona), Pau Tores (Viljareal), Ajmerik Laport (Mančester Siti), Erik Garsija (Mančester Siti), Dijego Ljorente (Lids), Sezar Aspilikueta (Čelsi).
Sredina terena: Markos Ljorente (Atletiko Madrid), Serhio Buskets (Barselona), Rodri (Mančester Siti), Pedri (Barselona), Tijago Alkantara (Liverpul), Koke (Atletiko Madrid), Fabijan Ruiz (Napoli).
Napad: Mikel Ojarzabal (Sosijedad), Alvaro Morata (Juventus), Đerard Moreno (Viljareal), Feran Tores (Mančester Siti), Adama Traore (Vulverhempton), Pablo Sarabija (PSŽ), Dani Olmo (Lajpcig)
Španija će se na Evropskom prvenstvu takmičiti u grupi E sa Švedskom, Poljskom i Slovačkom, a prvi meč igraju protiv Šveđana 14. juna u Sevilji.
Preporučujemo

RAMOS NA INSTAGRAMU ZAPRATIO NOVI KLUB? Evo gde će Španac nastaviti karijeru
09. 05. 2021. u 11:56

ENGLESKO FINALE LIGE ŠAMPIONA: Čelsi u Londonu bolji od Reala, "plavci" zakazali duel sa Mančester sitijem (VIDEO)
05. 05. 2021. u 20:50 >> 22:54

PROMENE PRED EURO: UEFA napravila presedan, ovako nešto gledaćemo prvi put!
04. 05. 2021. u 13:17

UEFA SPREMA NOVU LIGU ŠAMPIONA: Fudbalska revolucija kreće od 2027.godine
27. 04. 2021. u 12:39

VEČITI DERBI DUGO NIJE IMAO OVAKAV ZNAČAJ: Partizan i Zvezda ukrštaju koplja u borbi za prvo mesto!
PRAZNIK srpskog fudbala, večiti derbi, 177. u istoriji biće odigran danas na "Stadionu Partizana" od 19 časova.
20. 09. 2025. u 07:20

VTB SUPERKUP U BEOGRADU Intervju - Sergej Kušćenko
Rusija, otkako je počeo rat u Ukrajini, nema baš mnogo prilike da u inostranstvu pokaže šta zna na poljima kulture, sporta ili drugih aktivnosti kojima bi mogla da se podiči, ali će Beograd i Srbija sada biti domaćini brojnim ruskim zvezdama. I, čovek koji stoji iza svega toga, rešio je da progovori o tom dolasku.
22. 09. 2025. u 20:06

PREMINULA BAKA CANA: U njenoj kući snimana je čuvena serija "Selo gori, a baba se češlja"
Serija "Selo gori, a baba se češlja" reditelja Radoša Bajića osvojila je srca čitave Srbije, i uz nju su odrasle mnoge generacije.
23. 09. 2025. u 08:36
Komentari (0)