EVO ZAŠTO SU NEMCI IGRALI U ROZE DRESOVIMA: A kako i ne bi kad je pao rekord?

Jelena Simainović

20. 06. 2024. u 08:07

Fudbaleri Nemačke upisali su u drugom kolu Evropskog prvenstva pobedu nad Mađarskom i tako potvrdili plasman u osminu finala takmičenja i pre duela sa Švajcarskom u trećem kolu.

ЕВО ЗАШТО СУ НЕМЦИ ИГРАЛИ У РОЗЕ ДРЕСОВИМА: А како и не би кад је пао рекорд?

Foto: Profimedia

Nemci su na duelu sa našim severnim komšijama nastupili u rezervnoj garnituri, koja je zbog jarko roze nijanse izazvala buru na društvenim mrežama.

Mnogi su se pitali zašto su "panceri" rešili da promene tradicionalne bele dresove, a ubrzo nakon meča je stiglo i objašnjenje.

FOTO: AP/Tanjug

Naime, Nemci su rešili da navijačima predstave i rezervnu garnituru dresova, a kako će u poslednjem kolu sa Švajcarcima biti "gosti", igraće u beloj, pa je idealna prilika bila protiv Mađara, prenose mediji.

Inače, ovaj dres je oborio rekorde kao najprodavanija gostujuća garnitura, pa i ne čudi njihova želja da ga što pre pokažu i ostatku sveta.

BONUS VIDEO TUČA NAVIJAČA NA EURO 2024: Albanci napali srpske navijače, nisu se dobro proveli

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLANIRAM SVOJU SAHRANU Voditeljka o teškoj bolesti

"PLANIRAM SVOJU SAHRANU" Voditeljka o teškoj bolesti

ZVEZDA rijaliti emisije „The Real Houswives of Beverly Hills“ i voditeljka Tedi Melankamp (43), suočava se s teškom bolešću. Operisala je tumor na mozgu, ali se bolest proširila i na pluća. Tedi je otkrila da njen otac, rok legenda Džon Melankamp (73), već planira njenu sahranu.

15. 06. 2025. u 21:19

Komentari (0)