''LUDILO'' JE POČELO: Navijači Borca i Crvene zvezde oteli zastave Englezima pred početak meča na EURO 2024 (FOTO)
Fudbalske reprezentacije Srbije i Engleske odigraće danas svoj prvi meč u grupnoj fazi Evropskog prvenstva, meč je na programu od 21 čas, a ''lešinari'' i ''delije'' su već počele sa akcijama pošto su uspeli Englezima da oduzmu zastave.

FOTO: Tanjug/AP
Oni su uspeli da uzmu najmanje dve zastave engleskim navijačima.
Kako javlja češki portal koji se bavi navijačnim temama, trojica Delija napali su 15 engleskih navijača, koji su pobegli, dok su im Delije uzimale zastave.

Foto: Prinskrin/tviter/HooligansTV_eu
Preporučujemo

U SUSRET SPEKTAKLU: Fudbalski savez Srbije najavio meč sa Englezima originalnom porukom (FOTO)
16. 06. 2024. u 12:02 >> 12:03

EURO 2024 (3. dan): Haos na Evropskom prvnstvu, policija pucala, tuče navijača, hrabra Srbija se nije obrukala! (VIDEO)
16. 06. 2024. u 23:34 >> 23:35

JUČE SMO PROŠLI! Evo TIP tiketa za petak
POGODILI smo sva četiri jučerašnja predloga i u sjajnom ritmu dočekujemo predstojeći vikend.
01. 08. 2025. u 07:05

SVET U ŠOKU! Donald Tramp zabranjuje Brazilcima dolazak na Mundijal?!
Malo je reći da su najnovije vesti iz sveta fudbala, a tiču se i Sjedinjenih Američkih Država čiji je aktueln predsednik Donald Tramp, šokirale mnoge.
31. 07. 2025. u 19:28

BLOKIRAO PROMETNU ULICU: Kad su videli ko je za volanom, niko nije smeo ni da priđe! (VIDEO)
NEODGOVORNI vozač "honde" blokirao je nedavno ulicu ispred mumbajskog tržnog centra Lokhandvala, međutim kada su ostali vozači prišli da ga pitaju ga kako se to ponaša i zatraže od njega da skloni vozilo, usledio je pravi šok.
31. 07. 2025. u 17:34
Komentari (0)