ROBI VILIJAMS IMA KORONU: Pevač se nalazi u karantinu
POZNATI pop pevač Robi Vilijams (46) nalazi se u karantinu nakon što se zarazio korona virusom, prenose svetski mediji.

Foto: Printskrin
Popularni pevač je otišao na Karibe na kraju prošle godine sa suprugom Ajdom Fild i njihovo četiri dece, a sada se su odlučili da produže boravak na ostrvu Sent Bartelemi, gde iznajmljuju vilu koja na nedeljnom nivou košta 120.000 evra.
Vilijams će ostati u samoizolaciji 14 dana, a njegovi predstavnici za štampu su odbili da komentarišu bilo šta na ovu temu kada ih je kontaktirao Mejl Onlajn, preneo je Dejli mejl.

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

OBRT! Bastijan Švajnštajger skinuo burmu, pa poručio: "Bilo je lepo..."
NE STIŠAVAJU se priče o razvodu Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera. Iako se bivša teniska šampionka i nemački fudbalski as godinama predstavljaju kao skladan par, društvene mreže i mediji poslednjih nedelja bruje o navodnoj krizi u braku i razvodu.
04. 05. 2025. u 11:07 >> 11:11
Komentari (0)