MARIJANA MIĆIĆ PROGOVORILA O POHAĐANJU ŠKOLE MIKE ALEKSIĆA: Horor, naježim se kad pomislim... (FOTO)
GLUMICA Milena Radulović prijavila je poznatog učitelja glume Miroslava Miku Aleksića za silovanje, a voditeljka Marijana Mićić kaže da se naježi kad pomisli da je mnogoj deci njegovu školu sa oduševljenjem preporučivala.

Foto: Printscreen/Instagram/micicmarijana
- Horor! Naježim se kad pomislim da sam kao neko ko je tu školu pohađao, mnogoj deci tu istu školu sa oduševljenjem preporučivala! Ogromna podrška devojkama - napisala je Marijana na Instagramu.

Foto: Instagram printskrin
Podršku Mileni su pružile brojne kolege, ali i poznate ličnosti sa srpske estrade, koje su zgrožene onim što se desilo.

Foto: Printskrin Instagram
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu uhapsili su Miroslava Aleksića zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela silovanje i nedozvoljene polne radnje.
Preporučujemo

DANICA GRUJIČIĆ O SLUČAJU KOJI JE ŠOKIRAO SRBIJU: Ne postoji opravdanje za takav zločin!
17. 01. 2021. u 18:48

ANABELA O SLUČAJU MILENE RADULOVIĆ: Bila sam u sličnoj situaciji, ostale su mi traume
17. 01. 2021. u 18:28

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

"PONIŽENA SAM!" Mira zatekla verenika u intimnom činu sa muškarcem: "Ovakvu sramotu nikad nisam doživela"
"OVAKVU sramotu nikad nisam doživela."
18. 06. 2025. u 21:20
Komentari (1)