DŽEJ JE BIO VELIKI EMOTIVAC, ZNAO JE I DA ZAPLAČE! DŽaja progovorio o velikim gubicima na javnoj sceni - "Posle Tokana je teško"
BOJAN Tasić pevač „Amadeus benda“ osvrnuo se na velike gubitke koje je pretrpela javna scena ove godine.
Foto: Printskrin/Pink
Iz dana u dan stižu nam vesti da nas je neki velikan sa javne scene napustio. Pre tačno dve nedelje bubnjar „Amadeus benda“ Bojan Zlatanović Tokan premuinuo je od posledice korona virusa, a pre samo nekoliko dana zatekla nas je i vest da je legendi narodne muzike Džeju Ramadanovskom stalo srce.
- Džej je bio veliki boem, čovek velikog srca. Pozitivac, čovek koji je imao i razumevanja i vremena i želje da sasluša tuđe probleme i tuđe muke. Znao je i da zaplače. Bio je jedan veliki emotivac. Čovek koji je ostavio neizbrisiv trag na našoj estradi.
Bojan se osvrnuo i na to kako se sada oseća povodom velikog gubitka prijatelja i člana benda, Tokana.
- Osećamo se kao da smo izgubili člana porodice. Teško je bez njega, iskreno. On je bio jedan pozitivac, jako duhovit čovek koji je uvek znao da nasmeje i u najtežim momentima, čak i onda kada mislite da ne postoji šansa da vas išta oraspoloži.
(Kurir)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
ĆERKA MARIJA OBJAVILA UMRLICU: Džej će biti sahranjen u petak, uz zvuke 50 violina!
08. 12. 2020. u 20:35
STIGLI REZULTATI OBDUKCIJE DžEJA RAMADANOVSKOG: Utvrđeno je li pokojni pevač imao koronu
08. 12. 2020. u 16:01
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
AMERIČKE SNAGE NAPUŠTAJU IRAK Zaidi: Od ovog datuma kreće povlačenje vojske
IRAČKI premijer Ali el Zaidi izjavio je danas da će američke vojne snage napustiti Irak do 30. septembra, ocenivši da njegova poseta Vašingtonu predstavlja početak nove faze u odnosima dve zemlje, zasnovane na ekonomskoj saradnji, a ne na vojnim vezama.
14. 07. 2026. u 19:45
NOVI JEZIV SNIMAK DRAME U AVIONU: Supruga drži Srbina da ne ispadne iz aviona (VIDEO)
NA letu iz Soluna za Mihnen prošlog petka dogodio se incident kada je tokom leta pukao prozor aviona, a onda je došlo do dekompresije kabine.
14. 07. 2026. u 17:57
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)