"ZATRESLI" LUCERN: Ceca i Aca Lukas se vratili iz Švajcarske
ESTRADNE zvezde Svetlana Ceca Ražnatović i Aca Lukas zapevale su preksinoć u švajcarskom gradu Lucernu, gde se "Viscose club" tresao u ritmu njihovih brojnih hitova.

Foto ATA Images
Ceci je ovo bio prvi nastup posle duže pauze zbog pandemije kovida 19. Ona, kao i Lukas, nije krila oduševljenje i uzbuđenje što ponovo peva pred svojim obožavaocima uživo.
- Divna noć - napisala je kratko Ražnatovićeva, uz video koji je okačila na insta-stori. Njenim fanovima je zapala za oči haljina u kojoj je Ceca blistala, a dekolte sa velikim izrezom je posebno došao do izražaja.

Foto ATA Images
Njih dvoje su se vratili u Beograd u opuštenom odevnom izdanju što pokazuju jučerašnje fotografije sa aerodroma "Nikola Tesla".
Preporučujemo

PROVOD NA SPLAVU UZ SMANjEN KAPACITET: Jelena Karleuša 16. septembra nastupa u Beogradu
31. 08. 2020. u 22:46

RUSKI AMBASADOR: Ako NATO to uradi, izbiće rat
AKO NATO obori ruski avion, to će značiti vojni sukob, izjavio je ambasador Rusije u Parizu Aleksej Meškov.
25. 09. 2025. u 16:04

RUSI NAPALI SEVERNO OD KIJEVA: Desetine hiljada ljudi bez struje i vode, Ukrajinci besni zbog nedostatka odbrane
RUSKI dronovi gađali su u četvrtak, 25. septembra, ključnu infrastrukturu u gradovima Černigov i Nižin na severu Ukrajine, ostavivši desetine hiljada stanovnika bez struje i vode.
25. 09. 2025. u 16:56

"KOJI PO REDU?" Goca u neverici, burno reagovala na Lazićev udes - "Dobro bre Darko, da li si ti normalan?"
GOCA Tržan najavila je svoj novi koncert i tom prilikom govorila o privatnom životu, braku i ćerki koja je nedavno proslavila punoletstvo. Prokomentarisala je i vest da je Darko Lazić ponovo imao udes.
26. 09. 2025. u 09:56
Komentari (4)