"PRUŽI ŠAPU", DAJ ŠANSU NAPUŠTENIM MAČKAMA - AKCIJA UDOMLJAVANJA ODRŽAĆE SE U MTS DVORANI
POVODOM OSKAROM NAGRAĐENE ANIMACIJE "POPLAVA" KOJA STIŽE U BIOSKOPE, SLEDI AKCIJA UDOMLjAVANjA MAČAKA

Promo
U bioskope upravo stiže najnovija animirana priča "Poplava", sa mačkom kao glavnom junakinjom. Kako životinje komuniciraju između sebe i kako se različite vrste međusobno razumeju, naročito u trenucima kada priroda svojim iznenadnim pojavama naruši njihovo do tada udobno okruženje verno dočarava crtana priča nagrađena ovogodišnjom zlatnom statuom Oskar.
Povodom početka bioskopskog prikazivanja organizovana je akcija udomljavanja napuštenih mačaka. Akcija će se održati u subotu 5, aprila u mts Dvorani s početkom od 16h pod nazivom "Pruži šapu".
Promo
U skaldu sa temom nove animacije i njenom glavnom junakijom, snalažljivom ali i usamljenom mačkom, u holu Dvorane organizovano je udomljavanje ovih životinja, sa njihovim privremenim starateljima kao učesnicima. Ostavljene mačke koje su pronađene na ulici ili u komšiluku, čipovane i očišćene sada imaju priliku da nađu novi dom, ali ne samo starije, nego i oni najmlađi primerci omiljenih četvoronožaca.
Promo
Potencijalni usvojitelji tokom akcije Pruži šapu dobijaju vaučere za popust na kupovinu opreme, a sponzori su "Royal Canin" i "Pet Centar", dok će se na licu mesta prikupljati hrana i oprema za sve one mačke koje, ovaj put, ne budu pronašle stalni dom.
Promo
Sa filmom "Poplava" reditelj Ginte Zilbalodis doneo je Letoniji prvu nagardu Oskar u istoriji njihove kinematografije. Snimljen u evropskoj koprodukciji, "Poplava" je pored prestižne nagrade Oskar ovenčana i sa nagardom Cezar, za najbolju animaciju.
Fantastična priča o jednoj mački koja živi usamljeničkim životom, ali nakon poplavom uništenog doma utočište pronalazi na brodu, u društvu različitih životinjskih vrsta, naći će se u domaćim bioskopima od četvrtka, 3. aprila.

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

"PLANIRAM SVOJU SAHRANU" Voditeljka o teškoj bolesti
ZVEZDA rijaliti emisije „The Real Houswives of Beverly Hills“ i voditeljka Tedi Melankamp (43), suočava se s teškom bolešću. Operisala je tumor na mozgu, ali se bolest proširila i na pluća. Tedi je otkrila da njen otac, rok legenda Džon Melankamp (73), već planira njenu sahranu.
15. 06. 2025. u 21:19
Komentari (0)