" DIVNI LJUDI U PUBLICI SU MOJ POKRETAČ": Slavko Banjac pred nastup u mts dvorani 22. februara poručuje da očekuje publiku iz cele Srbije
UVEK rado viđen pred beogradskom publikom, umetnik prepoznatljivog i moćnog glasa Slavko Banjac, obradovaće prestoničke obožavaoce velikim koncertom u mts Dvorani, zakazanim za 22. februar sledeće godine.
Foto: Bojan Stevanovic /AS Studioton
Da se uveliko raduje nastupu, ne krije, te poručuje da će to za njega biti ulazak u Novu godinu u najlepšem mogućem maniru:
- Koncert u mts Dvorani koji je zakazan za 22. februar je meni posebno drag jer će obeleziti moj ulazak u Novu godinu u najlepšem mogućem maniru, jer znam da će doći ne samo beogradska publika, već i iz mnogih drugih mesta širom republike.Uživam u razmeni energije sa divnim ljudima u publici i to je moj pokretač.
Slavko Banjac je nedavno izdao i dve nove pesme „Bolujem“ i „Ljubav što ne prestaje“, koje su naišle na odličan prijem auditorijuma, a ove pesme će cenjeni muzičar izvesti na koncertu u mts Dvorani:
- Nove pesme Bolujem i Ljubav sto ne prestaje su mi dale ludačku energiju, a kada se to osloni na svima već poznate hitove koj i se pevaju širom regiona, to obećava apsolutni spektakl - kaže Banjac.
Podsetimo, Banjac već decenijama uspešno vlada muzičkom scenom, a svi ga prepoznaju po upečatljivoj boji glasa koja pleni. Do sada je snimio sedam studijskih albuma, vlasnik je i brojnih muzičkih priznanja, a naširoko je poznat po učestvovanju na brojnim humanitarnim koncertima. Njegovi hitovi i dan danas se mogu čuti na domaćim radio stanicama.
Banjac će na koncertu u mts Dvorani izvesti numere iz svih perioda svoje uspešne i bogate karijere i njemu omiljene pesme kolega. Publika će se ove specijalne večeri uveriti zašto ga zovu „čovek glas“ !
KARTE ZA KONCERT SE MOGU KUPITI NA MTSDVORANA.RS I BLAGAJNI MTS DVORANE.
U NASTAVKU POGLEDAJTE SPOT ZA PESMU „LjUBAV ŠTO NE PRESTAJE“
FICO ZAGRMEO: Ono što Brisel radi Srbiji nema nikakve veze sa zdravim razumom!
PREMIJER Slovačke Robert Fico izjavio je danas da će na samitu EU - Zapadni Balkan govoriti u korist Srbije, kao i da ono što EU radi Srbiji nema veze sa zdravim razumom i da je kažnjavaju zbog njenih suverenih stavova.
17. 12. 2025. u 15:34
"SRBE SU RASTRGLI, RASTRGLI SU JEDAN NAROD" Putin žestoko udario po Evropi: Tamo nema civilizacije, samo degradacije!
ISPOSTAVILO se da na Zapadu nema nikakve civilizacije, već samo kontinuirana degradacija, izjavio je predsednik Rusije Vladimir Putin na proširenom kolegijumu Ministarstva odbrane Rusije.
17. 12. 2025. u 13:13
MIMU ZAUSTAVILA POLICIJA: Iznenadilo ih je ono što su zatekli u kolima
NAKON što ih je zaustavila policija, prizor u kolima ih je iznenadio...
17. 12. 2025. u 10:09
Komentari (0)