ZVEZDA KOJA POSLE DVE DECENIJE SIJA JOŠ JAČE: Tanja Savić priredila spektakl beogradskoj publici (FOTO/VIDEO))
DVADESET godina nakon što je osvojila srca publike i postala miljenica nacije, folk zvezda Tanja Savić obeležila je jubilej spektaklom pred prepunom Beogradskom arenom.

FOTO: Novosti
Mnogo pre otvaranja kapija stvorili su se redovi ispred najveće dvorane u zemlji a publika je zbog ovog događaja došla iz čitavog regiona.
Zbog ogromnog interesovanja ljudi za ovaj jedinstveni muzički događaj i činjenice da je bez kampanje rasprodala koncert fanovi su je prozvali Balkanskom Adel, a ona im je uzvratila spektaklom koji će dugo pamtiti.
Da je ne voli samo publika nego i kolege, moglo se videti po velikom broju onih koji su iz VIP lože došli da podrže Savićevu a među njima su bili i Nadica Ademov, Ana Sević, Igor X i mnogi drugi.
Praćena urlikom oduševljenja iz publike Tanja je izašla na raskošnu binu, a svi su od prvih taktova prvali pesme sa njom uglas.
Na bini su se nizali hitovi "Tako mlada", "Gde ljubav putuje", "Zlatnik", i mnoge druge pesme koje je Tanja izvela uz pratnju orkestra Ace Krsmanovića a na bini ju je podržalo čak 30 plesača iz kluba Dare to Dance Ivana Mileusnića.
- Hvala svima, ja uvek ističem da nemam tremu, ali zato osećam veliku odgovornost da vam se odužim na svoj ljubavi i podršci koju mi pružate - rekla je muzička zvezda koja je obećala da se neće na ovome zaustaviti, već sprema čitavu turneju u regionu a prvo sledeće druženje sa publikom imaće u Nišu 11. januara.

"DOBRO SMO UPOZNATI SA DOGAĐAJIMA U SRBIJI" Medvedev optužio Zapad za organizovanje protesta u drugim zemljama
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije i predsednik stranke Jedinstvena Rusija Dmitrij Medvedev optužio je danas zapadne zemlje da organizuju proteste i mešaju se u izborne procese drugih zemalja da bi održale svoju dominaciju.
31. 07. 2025. u 17:01

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

SRPSKA SNAJA IZ ZAMBIJE Opisala svoj prelazak u pravoslavlje: "U početku, neke stvari bile su mi ČUDNE"
PATRICIJA Kaunda iz Zambije pre nekoliko godina zaljubila se u mladića iz Srbije, a zbog njega se doselila u našu zemlju, pa čak i promenila veru.
02. 08. 2025. u 11:32
Komentari (0)